BodyDrain® N60

  • Organizmo valymui
  • Skandinaviškas DETOX planas
  • Maisto papildas
 
 
 
Kaina

16,10 €

Image
Image

ORIGINALUS SKANDINAVIŠKAS ORGANIZMO VALYMAS

BODYDRAIN BodyDrain yra augalinis produktas, gaminamas Švedijoje. BodyDrain tablečių sudėtyje yra smidrų, artišokų, kiaulpienių, salierų, dilgėlių, čiobrelių ekstraktų, gysločių sėklų ir trūkažolių šaknų miltelių, kuriuose yra skaidulinių medžiagų. Artišokai padeda palaikyti kepenų veiklą ir žarnyno būklę, valyti organizmą, skirtis virškinimo sultims. Taigi artišokai padeda palaikyti normalią organizmo detoksikaciją.

BodyDrain organizmo valymo plano lengva laikytis, jis yra paprastas, be to, nereikia badauti. Rekomenduojama BodyDrain tabletes gerti bent dvidešimt dienų. Taip pat svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Image

VARTOJIMAS

Gerti po 2 tabletes per dieną valgio metu iš ryto užsigeriant stikline vandens. Pirmąsias dvi savaites rekomenduojama gerti po dvi tabletes tris kartus per dieną. Gerti daug vandens: 1–2 litrus per dieną. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus.

Image

DARŽOVINIAI ARTIŠOKAI (Cynara scolymus L.)
Artišokai turi gruoblėtą kotą ir didelius lapus, yra panašūs į daugiametes usnis. Artišokai taip pat yra daugiamečiai augalai, Viduržemio jūros regiono šalyse naudojami daugiau nei 2000 metų. Šių tablečių gamybai naudojamas ekstraktas iš džiovintų augalo lapų. Žinoma, kad artišokai padeda palaikyti detoksikaciją, virškinimo sulčių skyrimąsi, normalią kepenų veiklą ir žarnyno būklę.

PAPRASTOJI KIAULPIENĖ (Taraxacum officinale Web.)
Paprastoji kiaulpienė yra labai plačiai paplitusi ir puikiai visiems žinoma. Nors kiaulpienę dauguma žmonių laiko piktžole, ji turi daug naudingų savybių.

PAKUOTĖ

Image

60 tablečių

Image

120 tablečių

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:BodyDrain® N60
Įvertinimas

MAISTINĖS MEDŽIAGOS 2 tabl. 6 tabl.
Paprastųjų trūkažolių (Cichorium intybus L.) šaknų miltelių 600 mg 1800 mg
Vaistinių smidrų (Asparagus officinalis L.) šaknų ekst. 5:1 170 mg 510 mg
Didžiųjų dilgėlių (Urtica dioica L.) lapų ekst. 5:1 160 mg 480 mg
Karčiavaisių citrinmedžių (Citrus aurantium L.) vaisių minkštimo (35% bioflavonoidų) 160 mg 480 mg
Valgomųjų salierų (Apium graveolens L.) sėklų ekst. 5:1 110 mg 330 mg
Smiltyninių gysločių (Plantago scabra Moench) sėklų miltelių 100 mg 300 mg
Paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum officinale Web.) viso augalo ekst. 5:1 100 mg 300 mg
Vaistinių čiobrelių (Thymus vulgaris L.) žolės ekst. 5:1 42 mg 126 mg
Daržovinių artišokų (Cynara scolymus L.) lapų ekst. 13,5:1 (5% cinarino) 29,6 mg 88,8 mg


VARTOJIMAS

Gerti po 2 tabletes per dieną valgio metu iš ryto užsigeriant stikline vandens. Pirmąsias dvi savaites rekomenduojama gerti po dvi tabletes tris kartus per dieną. Gerti daug vandens: 1–2 litrus per dieną.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

SUDEDAMOSIOS DALYS
Paprastųjų trūkažolių (Cichorium intybus L.) šaknų milteliai, lipnumą reguliuojančios medžiagos (mikrokristalinė celiuliozė, silicio dioksidas), vaistinių smidrų (Asparagus officinalis L.) šaknų ekstr., didžiųjų dilgėlių (Urtica dioica L.) lapų ekstr., karčiavaisių citrinmedžių (Citrus aurantium L.) vaisių minkštimas, valgomųjų salierų (Apium graveolens L.) sėklų ekstr., smiltyninių gysločių (Plantago scabra Moench) sėklų milteliai, paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum officinale Web.) viso augalo ekstr., stabilizatoriai (skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, riebalų rūgščių magnio druskos, glicerolis), vaistinių čiobrelių (Thymus vulgaris L.) žolės ekstr., daržovinių artišokų (Cynara scolymus L.) lapų ekstr., kietiklis (dikalcio fosfatas), tirštiklis (hidroksipropilmetilceliuliozė).


GAMINTOJAS

New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija.


Maisto papildas
• 6
0 tablečių Grynasis kiekis: 60,5 g
Maisto papildas • 120 tablečių • Grynasis kiekis: 121 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic