Red Oil™

  • Širdžiai ir smegenims
  • Krilių taukai
  • Omega-3 fosfolipidai
  • 60 kapsulių
  • Maisto papildas
Kaina

24,75 €

Image
Image

RED OIL

Red Oil – naujos kartos omega-3 polinesočiųjų riebalų rūgščių šaltinis iš krilių. Omega-3 riebalų rūgštys EPR (eikozapentaeno rūgštis) ir DHR (dokozaheksaeno rūgštis) padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR. DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR. Taip pat svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

KRILIŲ TAUKAI

Omega-3 riebalų rūgštys, esančios krilių taukuose, yra labai gerai įsisavinamos organizmo, nes, kitaip nei žuvų taukuose, sujungtos į fosfolipidų kompleksus. Fosfolipidų pavidalo omega-3 riebalų rūgštys lengviau patenka į ląsteles. Štai kodėl omega-3 riebalų rūgščių įsisavinimas iš krilių taukų yra labai geras. Be to, krilių taukuose natūraliai yra antioksidanto astaksantino, kurio nėra žuvų taukuose. Astaksantinas krilių taukams suteikia rausvą spalvą ir saugo nuo oksidacijos, todėl jie ilgai išlieka nepakitę ir švieži. Nebereikia papildomai naudoti antioksidantų.

Image

VARTOJIMAS

Gerkite po 1 kapsulę per dieną užsigerdami nedideliu kiekiu skysčio. Jei Red Oil vartojate pirmą kartą, 4 savaites gerkite po 2 kapsules per dieną, kad organizme sukurtumėte reikiamą omega-3, EPR ir DHR riebalų rūgščių pusiausvyrą. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mitybą ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 m. amžiaus. Jei esate alergiški vėžiagyviams, Red Oil vartoti negalima. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Image

Kriliai (Euphausia superba Dana)

Kriliai yra mažyčiai, į krevetes panašūs vėžiagyviai, kurie sudaro didžiausią vandenynų biomasę. Jie yra labai svarbi zooplanktono dalis vandenynuose. Jų gaudoma Antarkties vandenyne prie Pietų ašigalio, kuris yra švariausias ir šalčiausias planetoje.

PAKUOTĖ

Image

60 kapsuliųParašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Red Oil™
Įvertinimas

MAISTINĖS MEDŽIAGOS: 1 kapsulė 2 kapsulės
Antarktinių krilių (Euphausia superba Dana) aliejus, kuriame yra: 590 mg 1180 mg
Fosfolipidai 330 mg 660 mg
Omega 3 riebalų rūgštys, iš jų: 159 mg 318 mg
          EPR (eikozapentaeno rugštis) 89 mg 178 mg
          DHR (dokozaheksaeno rūgštis) 41,3 mg 82,6 mg
Astaksantinas 50 μg 100 μg


VARTOJIMAS
Gerti po 1 kapsulę per dieną užsigeriant nedideliu kiekiu skysčio. Jei Red Oil vartojate pirmą kartą, 4 savaites gerkite po 2 kapsules per dieną, kad sukurtumėte reikiamą omega-3 pusiausvyrą organizme.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mitybą ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 m. amžiaus. Jei esate alergiški vėžiagyviams, Red Oil vartoti negalima. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.


SUDEDAMOSIOS DALYS
Antarktinių krilių (Euphausia superba Dana) lipidų ekstraktas, želatina (iš žuvų), vanduo.


GAMINTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija.

Maisto papildas • 60 kapsulių • Grynasis kiekis: 42 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic