production

Tyrimai
Nuolatiniai tyrimai, tai kelias, kuriuo „New Nordic“ juda pirmyn, siekiant būti naujausių atradimų priešakyje ir galėtų pasiūlyti naujus sprendimus, kad pasaulis būtų geresnis visiems. „New Nordic“ mano kitaip nei daugelis, siekia pagilinti supratimą apie tai, kaip augalinės kilmės medžiagos gali padėti aktyvuoti gyvybinius procesus žmogaus organizme. Kitaip tariant, kaip žmogus gali kuo ilgiau išsaugoti savo gyvybingumą, jaunatviškumą ir funkcionalumą.

„New Nordic“ bendradarbiauja su gydytojais, profesoriais, universitetais ir klinikomis daugelyje pasaulio šalių, siekdami naujų progresyvių sprendimų. Mes finansuojame savo pačių klinikines studijas odos, plaukų priežiūros bei kitose srityse. Dėl to atsiranda naujų galimybių kurti ir gaminti efektyvius augalinius produktus, kurie prisidėtų prie geresnės mūsų gyvenimo kokybės. Vartotojui yra svarbu turėti savo mėgstamus produktus ir jų gamintoją, kuriuo būtų galima pasitikėti. Būtent tokio pasitikėjimo ir siekiame, kurdami veiksmingus produktus, už kurių kokybę prisiimame atsakomybę ir rūpestį.

Gamyba
Augalines žaliavas mes renkame tolimiausiuose pasaulio kampeliuose, kur augalai turi geriausias sąlygas augti ir derėti. Augalinė žaliava yra atrenkama, džiovinama ir ekstrahuojama, kad būtų išsaugotos naudingiausios ir efektyviausios veikliosios medžiagos. Produktai yra gaminami šiuolaikinėse, griežtai kontroliuojamose Skandinavijos vaistinių preparatų gamyklose Švedijoje ir Danijoje. Po kruopščiai atliktų kokybės ir analizės tyrimų, produktai supakuojami ir pristatomi į sandėlius bei vaistines visame pasaulyje. „New Nordic“ kontroliuoja augalinės žaliavos kokybę nuo sėklos iki galutinio produkto, atsirandančio lentynose. Sau keliame labai aukštus reikalavimus. Sekame kiekvieno mūsų sukurto produkto kelią nuo sėkliukės iki širdies, tai yra iki jūsų, vartotojų, širdies.

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic