products_shelf


POPULIARIAUSI NEW NORDIC PRODUKTAI

Blue Berry™ – originalūs skandinaviški vitaminai akims (1997 m.)
Laukinės mėlynės dėl jose esančių biologiškai aktyvių medžiagų ir intensyvios spalvos ypač vertinamos Švedijoje. Mėlynės (lot. Vaccinium myrtillus) auga Šiaurės Europoje ir yra vienas labiausiai paplitusių laukinių augalų Švedijoje. Mėlynių ekstraktas, naudojamas gaminant Blue Berry, yra gaunamas iš laukinių žemaūgių mėlynių uogų. 1997 m. „New Nordic“, bendradarbiaudama su žymiausiais oftalmologais, iš mėlynių uogų ekstrakto, jį papildžius liuteinu, sukūrė vitaminus akims. Nuo to laiko gamykla Švedijoje kasmet didina Blue Berry produktų gamybą, o lojalių vartotojų šiandien yra daugiau kaip 30-yje šalių visame pasaulyje – nuo Kinijos rytuose iki JAV vakaruose.
Blue Berry™ – tai vienas iš pagrindinių „New Nordic“ produktų, kuris asortimente neabejotinai išliks ir ateityje. Maisto papildas.


BodyDrain® – organizmui valyti (1998 m.)
Vykstant natūraliems medžiagų apykaitos procesams organizme susidaro nereikalingų medžiagų – toksinų, šlakų, skysčių – perteklius. Kasdien organizmas turi pašalinti apie 2 kilogramus nebereikalingų medžiagų, kurios perdirbamos kepenyse ir iš organizmo pašalinamos per inkstus, odą ir žarnyną. Jei sulėtėja natūralios kepenų, inkstų, odos, virškinimo sistemos funkcijos, tampa neįtikėtinai sunku atsikratyti kelių kilogramų svorio, padailinti savo kūno linijas, atgauti gražią figūrą net ir laikantis dietos ar badaujant. BodyDrain – vienas populiariausių organizmui valyti maisto papildų rinkoje, kurį naudoja tūkstančiai lojalių vartotojų visame pasaulyje. Maisto papildas.


Tone™ – klausai (2004 m.)
Tone sudėtyje yra grikių, mėlynių uogų, alpinijų šaknų, apynių spurgų, ginkmedžių lapų ekstraktų, niacino, kalio ir magnio. Ginkmedžių lapų ekstraktas padeda palaikyti normalią periferinę kraujotaką, kuri svarbi normaliai klausai. Niacinas padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, o magnis padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą organizme. Niacinas ir magnis padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją. Normali nervų sistemos veikla, elektrolitų pusiausvyra yra svarbi visam organizmui, taip pat ir klausos organų funkcijai. Taip pat svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. 
Tone – tai revoliucinis „New Nordic“ produktas, kuris populiarumo tarp vartotojų nepraranda iki šiol! Maisto papildas.


Frutin®  (1992 m.)
Frutin – inovatyvus ir pirmasis „New Nordic“ produktas, ypač vertinamas lojalių vartotojų jau daug metų. Frutin – tai maisto papildas iš citrusinių vaisių skaidulų (pektino), kalcio ir magnio karbonatų (dolomito), niacino. Sudėtyje esantis niacinas padeda palaikyti normalią gleivinių būklę, o kalcis – normalią virškinimo fermentų veiklą. Taip pat svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Frutin nemažina skrandžio rūgštingumo, kuris būtinas skrandyje esančių fermentų veikimui ir normaliam virškinimui. Maisto papildas.


Hair Volume – plaukams su obuolių ekstraktu (2011 m.)
Norint džiaugtis gražiais plaukais, reikia juos tinkamai maitinti, t. y. organizmas turi gauti plaukams būtinų mitybinių medžiagų. Hair Volume sudėtyje yra biologiškai aktyvių mitybinių medžiagų derinys, maitinantis plaukų folikulus. Tabletės gaminamos iš asiūklių, sorų ekstraktų, aminorūgščių L-cisteino ir L-metionino, vario, biotino, cinko, taip pat obuolių ekstrakto, kuriame randama biologiškai aktyvios medžiagos procianidino B-2. Cinkas ir biotinas padeda palaikyti normalią plaukų būklę. Asiūklių ekstrakas – natūralus silicio šaltinis. Aminorūgštis L-cisteinas įeina į plauką sudarančios medžiagos keratino sudėtį. Tūkstančiai vartotojų daugiau nei 30-yje pasaulio šalių naudoja Hair Volume. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Maisto papildas.


Melissa Dream™ – miegui (2007 m.)
Tai moksliškai pagrįstas augalinis receptas, sukurtas tam, kad normaliai išsimiegotumėte ir pabustumėte žvalūs. Sudėtyje yra ramunėlių, melisų ekstraktų, L-teanino, magnio ir B grupės vitaminų. Vaistinės melisos padeda palaikyti normalų miegą. Magnis, niacinas ir vitaminai B6, B12 padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją ir nervų sistemos veiklą, mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Taip pat svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Maisto papildas.


Skin Care™ Collagen Filler – odai su kolagenu (2012 m.)
Sudėtyje yra jūrinės kilmės kolageno, standartizuotų granatmedžių vaisių, pomidorų, juodųjų pipirų ekstraktų, astaksantino (iš dumblių), vitamino C. Medžiagos, esančios Skin Care Collagen Filler sudėtyje, per kraujotaką patenka į įvairius kūno audinius, taip pat ir į veido odos struktūras. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Maisto papildas.

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic