BodyDrain® N120

  • Organizmo valymui
  • Skandinaviškas DETOX planas
  • Maisto papildas
 
 
 
 
Kaina

31,76 €

Image
Image

ORIGINALUS SKANDINAVIŠKAS ORGANIZMO VALYMAS

BodyDrain® yra augalinis produktas, gaminamas Švedijoje. BodyDrain® tablečių sudėtyje yra smidrų, artišokų, kiaulpienių, salierų, dilgėlių, čiobrelių ekstraktų ir trūkažolių šaknų miltelių, kuriuose yra skaidulinių medžiagų. Artišokai padeda palaikyti kepenų veiklą ir žarnyno būklę, valyti organizmą, skirtis virškinimo sultims. Taigi artišokai padeda palaikyti normalią organizmo detoksikaciją.

BodyDrain® organizmo valymo plano lengva laikytis, jis yra paprastas, be to, nereikia badauti. Rekomenduojama BodyDrain® tabletes gerti bent dvidešimt dienų. Taip pat svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Image

VARTOJIMAS

Gerti po 2 tabletes per dieną valgio metu iš ryto užsigeriant stikline vandens. Pirmąsias dvi savaites rekomenduojama gerti po dvi tabletes tris kartus per dieną. Gerti daug vandens: 1–2 litrus per dieną. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus.

Image

DARŽOVINIAI ARTIŠOKAI (Cynara scolymus L.)
Artišokai turi gruoblėtą kotą ir didelius lapus, yra panašūs į daugiametes usnis. Artišokai taip pat yra daugiamečiai augalai, Viduržemio jūros regiono šalyse naudojami daugiau nei 2000 metų. Šių tablečių gamybai naudojamas ekstraktas iš džiovintų augalo lapų. Žinoma, kad artišokai padeda palaikyti detoksikaciją, virškinimo sulčių skyrimąsi, normalią kepenų veiklą ir žarnyno būklę.

PAPRASTOJI KIAULPIENĖ (Taraxacum officinale Web.)
Paprastoji kiaulpienė yra labai plačiai paplitusi ir puikiai visiems žinoma. Nors kiaulpienę dauguma žmonių laiko piktžole, ji turi daug naudingų savybių.

PAKUOTĖ

60 tablečių

120 tablečių

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:BodyDrain® N120
Įvertinimas

MAISTINĖS MEDŽIAGOS

2 tabletės

6 tabletės

Paprastųjų trūkažolių (Cichorium intybus L.) šaknų milteliai

700 mg

2100 mg

Vaistinių smidrų (Asparagus officinalis L.) šaknų ekstr. 5:1

170 mg

510 mg

Didžiųjų dilgėlių (Urtica dioica L.) lapų ekstr. 5:1

160 mg

480 mg

Karčiavaisių citrinmedžių (Citrus aurantium L.) vaisių išspaudos (35% bioflavonoidų)

160 mg (56 mg bioflavonoidų)

480 mg (168 mg bioflavonoidų)

Valgomųjų salierų (Apium graveolens L.) sėklų ekstr. 5:1

110 mg

330 mg

Paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum officinale Web.) viso augalo ekstr. 5:1

100 mg

300 mg

Vaistinių čiobrelių (Thymus vulgaris L.) žolės ekstr. 5:1

42 mg

126 mg

Daržovinių artišokų (Cynara scolymus L.) lapų ekstr. 13,5:1 (5% cinarino)

29,6mg (1,48 mg cinarino)

88,8mg (4,44 mg cinarino)

 


VARTOJIMAS
Gerti po 2 tabletes per dieną valgio metu iš ryto užsigeriant stikline vandens. Pirmąsias dvi savaites rekomenduojama gerti po dvi tabletes tris kartus per dieną. Gerti daug vandens: 1–2 litrus per dieną.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

SUDEDAMOSIOS DALYS
Paprastųjų trūkažolių (Cichorium intybus L.) šaknų milteliai, lipnumą reguliuojančios medžiagos (mikrokristalinė celiuliozė, silicio dioksidas), vaistinių smidrų (Asparagus officinalis L.) šaknų ekstr., didžiųjų dilgėlių (Urtica dioica L.) lapų ekstr., karčiavaisių citrinmedžių (Citrus aurantium L.) vaisių minkštimas, stabilizatoriai (skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, riebalų rūgščių magnio druskos, hidroksipropilmetilceliuliozė), valgomųjų salierų (Apium graveolens L.) sėklų ekstr., paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum officinale Web.) viso augalo ekstr., vaistinių čiobrelių (Thymus vulgaris L.) žolės ekstr., daržovinių artišokų (Cynara scolymus L.) lapų ekstr., kietiklis (dikalcio fosfatas), drėgmę išlaikanti medžiaga (glicerolis).


GAMINTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija.


Maisto papildas
• 60 tablečių • Grynasis kiekis: 60,5 g
Maisto papildas • 120 tablečių • Grynasis kiekis: 121 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic