Tone™ N60

  • Klausai
  • Su grikių, alpinijų, ginkmedžių ekstraktais
  • 60 tablečių
  • Maisto papildas
 
Kaina

16,17 €

Image
Image

KLAUSA

Tablečių Tone sudėtyje yra grikių, mėlynių uogų, alpinijų šaknų, apynių spurgų, ginkmedžių lapų ekstraktų, niacino, kalio ir magnio. 
Ginkmedžių lapų ekstraktas padeda palaikyti normalią periferinę kraujotaką, kuri svarbi normaliai klausai. Sudėtyje esantis niacinas padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, o magnis padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą organizme. Niacinas ir magnis padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją. Normali nervų sistemos veikla, elektrolitų pusiausvyra yra svarbi visam organizmui, taip pat ir klausos organų funkcijai. Taip pat svarbu įvairi bei subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Image

VARTOJIMAS

 

Gerti 1 tabletę iš ryto ir 1 tabletę vakare valgio metu. Rekomenduojama vartoti mažiausiai 2-3 mėnesius, kad palaikytumėte normalią nervų sistemos veiklą ir svarbiausių ausies dalių elektrolitų pusiausvyrą. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

 

PAKUOTĖ

Image

60 tablečių

Image

120 tablečių

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Tone™ N60
Įvertinimas

MAISTINĖS MEDŽIAGOS 2 tabletės % RMV*
Sėjamųjų grikių (Fagopyrum esculentum Moench.) sėklų ekstr. 5:1 400 mg -
Mėlynių uogų (Vaccinium myrtillus L.) ekst. 5:1 100 mg -
Paprastųjų apynių (Humulus lupulus L.) spurgų ekstr. 5:1 100 mg -
Dviskiaučių ginkmedžių lapų (Ginkgo biloba L.) ekstr. (24 % flavonų, 6 % terpeno laktonų) 80 mg (19,2 mg flavonų, 4,8 mg terpeno laktonų) -
Didžiųjų alpinijų (Alpinia galanga Hance.) šaknų ekstr. 5:1 40 mg -
Kalis 160 mg 8
Magnis 150 mg 40
Vitaminas C 40 mg 50
Niacinas
27 mg NE 169
*RMV - referencinė maistinė vertė.


VARTOJIMAS
Gerti 1 tabletę iš ryto ir 1 tabletę vakare valgio metu. Rekomenduojama vartoti mažiausiai 2-3 mėnesius, kad palaikytumėte normalią nervų sistemos veiklą ir svarbiausių ausies dalių elektrolitų pusiausvyrą. 

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.SUDEDAMOSIOS DALYS
Kalio citratas, sėjamųjų grikių (Fagopyrum esculentum Moench.) sėklų ekstr., mikrokristalinė celiuliozė (lipnumą reguliuojanti medžiaga), magnio oksidas, dikalcio fosfatas (kietiklis), mėlynių (Vaccinium myrtillus L.) uogų ekstr., paprastųjų apynių (Humulus lupulus L.) spurgų ekstr., dviskiaučių ginkmedžių (Ginkgo biloba L.) lapų ekstr., trikalcio fosfatas (kietiklis), didžiųjų alpinijų (Alpinia galanga Hance.) šaknų ekstr., L-askorbo rūgštis, riebalų rūgščių magnio druskos (stabilizatorius), nikotinamidas, skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė (stabilizatorius).


GAMINTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43 Malmö, Švedija.

Maisto papildas • 60 tablečių  Grynasis kiekis: 66 g 
Maisto papildas • 120 tablečių  Grynasis kiekis: 132 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic