Green Oil™ N60

  • Augalinės kilmės omega-3, -6 ir -9
  • Linų sėmenų aliejus
  • Nakvišų aliejus
  • Rapsų aliejus
  • 60 kapsulių
  • Maisto papildas
Kaina

11,50 €

Image
Image

ŠALTO SPAUDIMO ALIEJAI AUGALINĖJE KAPSULĖJE VISAI ŠEIMAI

Green Oil tai augalinės kilmės aliejų derinys, išgaunamas šalto spaudimo būdu iš linų sėmenų, rapsų ir nakvišų sėklų, kuriame yra svarbių organizmui omega 3, 6 ir 9 riebalų rūgščių. Viena iš jų – ALFA linoleno rūgštis (ALR), kuri padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje, kai jos per parą suvartojama 2 g. Green Oil neturi žuvies skonio ir kvapo, jį gali vartoti vegetarai ir veganai. Taip pat svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Green Oil neturi žuvies skonio ir kvapo, jį gali vartoti vegetarai ir veganai.

Image

VARTOJIMAS

Suaugusiems ir vaikams nuo 11 metų amžiaus gerti po 2–4 kapsules per dieną valgio metu. 3–10 metų vaikams gerti po 2 kapsules per dieną valgio metu. Kapsulės turinį galima išspausti į pieną, sultis ar maistą. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 3 m. amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

 

Image

 PAKUOTĖ

Image

60 kapsulių

Image

120 kapsulių

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Green Oil™ N60
Įvertinimas

MAISTINĖS MEDŽIAGOS 2 kapsulės % RMV* 4 kapsulės % RMV*
Sėjamųjų linų (Linum usitatissimum L.) aliejus 750,9 mg - 1501,8 mg -
Dvimečių nakvišų (Oenothera biennis L.) aliejus 208 mg - 416mg -
Rapsų (Brassica napus L.) aliejus 58 mg - 116 mg -
-Šiuose aliejuose yra:
     ALFA linoleno rūgštis (Omega-3) 438 mg - 876 mg -
     Omega-6 276 mg - 552 mg -
     Omega-9 194 mg - 388 mg -
Vitaminas E 5 mg α-TE 42 10 mg α-TE 84
*RMV - referencinė maistinė vertė

VARTOJIMAS
Suaugusiems ir vaikams nuo 11 metų amžiaus gerti po 2–4 kapsules per dieną valgio metu. 3–10 metų vaikams gerti po 2 kapsules per dieną valgio metu. Kapsulės turinį galima išspausti į pieną, sultis ar maistą.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 3 m. amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.


SUDEDAMOSIOS DALYS
Sėjamųjų linų (Linum usitatissimum L.) aliejus, dvimečių nakvišų (Oenothera biennis L.) aliejus, glicerolis (drėgmę išlaikanti medžiaga), pakeistų savybių kukurūzų krakmolas (tirštiklis), karageninas (stingdiklis), rapsų (Brassica napus L.) aliejus, D-alfa-tokoferolis, natrio karbonatas (rūgštingumą reguliuojanti medžiaga).

GAMINTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija.

Maisto papildas 60 lengvai praryjamų kapsulių  Grynasis kiekis: 42,30 g

Maisto papildas  120 lengvai praryjamų kapsulių  Grynasis kiekis: 84,60 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic