Active Legs™

  • Venų funkcijoms palaikyti
  • Pajūrinių pušų žievės ekstraktas
  • Vynmedžių lapų ekstraktas
  • 30 tablečių
  • Maisto papildas
Kaina

18,98 €

Image
Image

KOJOS PAVARGSTA NE TIK EINANT, BET IR SĖDINT

Su kiekvienu žingsniu žmogus pakelia savo svorį. Šį sunkų darbą atlieka kojos. Nenuostabu, kad dienos pabaigoje dažnas jaučia sunkumą kojose ir nuovargį. Nuolatinė kojų priežiūra yra būtina, jei pagal savo darbo pobūdį ar gyvenimo stilių daug laiko praleidžiate ant kojų. Tačiau nemalonūs ir sunkiai nupasakojami pojūčiai kojose gali atsirasti ne tik nuolat vaikštant, bet ir ilgiau sėdint, pavyzdžiui, skrendant lėktuvu, važiuojant automobiliu, po ilgai trunkančių posėdžių ar susirinkimų. Norint išvengti nemalonių pojūčių, kojas reikia nuolat pratinti prie fizinio krūvio, stiprinti blauzdų raumenis, palaikyti normalią kojų kraujagyslių – venų – funkciją.

ŠVEDIŠKOS TABLETĖS ACTIVE LEGS

Active Legs tablečių sudėtyje esantis pajūrinių pušų žievės ekstraktas padeda palaikyti normalią kraujagyslių sienelių būklę ir kraujotaką. Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kraujagyslių funkcijai, susidarymą. Taip pat svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

AR ŽINOTE, KAD...

Pajūrinių pušų (lot. Pinus pinaster Aiton) standartizuotame žievės ekstrakte yra biologiškai aktyvių medžiagų – oligomerinių proantocianidinų. 

 

Image

VARTOJIMAS

Gerti po 1 tabletę per dieną valgio metu. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 18 metų amžiaus.

Image

PAJŪRINIŲ PUŠŲ ŽIEVĖ (Pinus pinaster Aiton)
Pajūrinės pušys auga Viduržemio jūros šalyse. Tiek Šiaurės tiek Pietų Europos šalyse pušų žievė būdavo dedama į miltus, iš kurių kepdavo duoną. Šiandien žinoma, kad pušų žievėje yra polifenolių (oligimerinių proantocianozidų).

VYNMEDŽIŲ LAPAI (Vitis vinifera L.)
Vynmedžiai yra kilę iš Viduržemio jūros regiono, vidurio Europos ir pietvakarių Azijos. Tai vijokliniai augalai. Lapai yra širdies formos su nelygiais kraštais. Augalų vaisiai yra vynuogės, kurios naudojamos vyno gamybai ar valgomos. Vynmedžiai, kaip ir pajūrinės pušys, taip pat kaupia proantocianozidus.

JUODIEJI PIPIRAI (Piper nigrum L.)
Pipirai auga drėgnuose ir karštuose atogrąžų regionuose. Juodieji pipirai yra kilęs iš Keralos Indijoje. Iš ten žmonės juos atvežė į Ceiloną, Tailandą, Malaiziją ir Indoneziją, bei kitas pietryčių šalis. Juodieji pipirai kaupia piperiną.

PAKUOTĖ

Image

30 tablečių

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Active Legs™
Įvertinimas

MAISTINĖS MEDŽIAGOS 1 tabletė  % RMV*
Pajūrinių pušų (Pinus pinaster Aiton) žievės ektsr. (95 % OPC**) 360 mg (342 mg OPC) -
Tikrųjų vynmedžių (Vitis vinifera L.) lapų ekstr. (5 % OPC**) 360 mg (18 mg OPC) -
Vitaminas C 40 mg 50 %
Juodųjų pipirų (Piper nigrum L.) vaisių ekstr. (40 % piperino) 20 mg (8 mg piperino) -

*RMV - referencinė maistinė vertė. **OPC – oligomeriniai proantocianidinai.


VARTOJIMAS
Gerti po 1 tabletę per dieną valgio metu. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 18 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

SUDEDAMOSIOS DALYS
Pajūrinių pušų (Pinus pinaster Aiton) žievės ekstr., tikrųjų vynmedžių (Vitis vinifera L.) lapų ekstr., lipnumą reguliuojančios medžiagos (mikrokristalinė celiuliozė, silicio dioksidas), L-askorbo rūgštis, juodųjų pipirų (Piper nigrum L.) vaisių ekstr., stabilizatoriai (skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, riebalų rūgščių magnio druskos), bulvių krakmolas, tirštiklis (hidroksipropilmetilceliuliozė), drėgmę išlaikanti medžiaga (glicerolis).

GAMINTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija.

Maisto papildas • 30 tablečių • Grynasis kiekis: 30,30 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic