Blue Berry™ Omega 3

  • Akims ir regėjimui
  • Mėlynės, akišveitės, liuteinas
  • Su omega-3, vitaminu A ir cinku
  • 60 kapsulių
  • Maisto papildas
Kaina

13,29 €
18,99 €

Image
Image

AKYS IR REGĖJIMAS

Mūsų akys kasdien įtemptai dirba. Skaitome, naudojamės išmaniaisiais įrenginiais, dirbame kompiuteriu ar žiūrime televizorių. Todėl, norint gerą regėjimą išsaugoti kuo ilgiau, būtina tinkamai pasirūpinti savo akimis – ne tik retkarčiais akis pamankštinti žvelgiant į horizontą, bet ir aprūpinti jas mitybinėmis medžiagomis – vitaminais, mineralais, augaliniais esktraktais.

ŠVEDIŠKOS KAPSULĖS BLUE BERRY OMEGA 3

Blue Berry Omega 3 kapsulių sudėtyje, be mėlynių, akišveičių ekstraktų, liuteino, yra omega 3 riebalų rūgščių – EPR (eikozapentaeno rūgštis) ir DHR (dokozaheksaeno rūgštis), vitamino A, cinko. Vitaminas A ir cinkas padeda išsaugoti normalų regėjimą. DHR padeda išsaugoti normalų regėjimą, kai jos per parą suvartojama 250 mg. Mėlynių uogų ekstraktas padeda palaikyti normalų regėjimą. Vaistinių akišveičių ekstraktas padeda palaikyti normalias regėjimo ir tinklainės funkcijas. Taip pat svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Image

VARTOJIMAS

Gerti po 2 kapsules per dieną valgio metu. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Image

Mėlynės (Vaccinium myrtillus L.)
Vaccinium myrtillus yra Šiaurės Europai būdinga mėlynių rūšis ir vienas labiausiai paplitusių laukinių augalų Švedijoje. Mėlynių ekstraktas naudojamas šių tablečių gamyboje yra gaunamas iš laukinių žemaūgių mėlynių uogų, kurios ypač vertinamos dėl jose esančių biologiškai aktyvių medžiagų ir intensyvios spalvos.

Vaistinės akišveitės (Euphrasia officinalis L.)
Vaistinės akišveitės auga natūraliose pievose ir ganyklose. Akišveitės yra neaukštos žolės su gana smulkiais karpytais lapeliais. Žiedai yra balti su violetinėmis ir geltonomis dėmėmis, kartais rausvi. Akišveitės kaupia taninus, eterinius aliejus, flavonoidus.

Didieji serenčiai (Tagetes erecta L.)
Serenčiai - tai Iš Vidurio ir Pietų Amerikos kilę augalai, dar vadinami tagetėmis, gvazdikėliais, auginami visoje Europoje. Žiedai būna nuo šviesiai geltonos iki oranžinės spalvos. Blue Berry gamyboje naudojamas serenčių žiedlapių ekstraktas, nes būtent žiedlapiuose kaupiasi liuteinas.

PAKUOTĖ

Image

60 kapsulių

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Blue Berry™ Omega 3
Įvertinimas

MAISTINĖS MEDŽIAGOS 2 kapsulės % RMV*
Žuvų taukai 500 mg (50 mg EPR ir 250 mg DHR) -
Mėlynių (Vaccinium myrtillus L.) uogų ekst. 5:1
400 mg  -
Vaistinių akišveičių (Euphrasia officinalis L.) žolės ekst. 5:1
200 mg -
Didžiųjų serenčių (Tagetes erecta L.) žiedlapių ekstr. (10% liuteino) 100 mg (10 mg liuteino)   -
Cinkas 8 mg 80
Varis 400 μg 40
Vitaminas A 400 μg RE 50
*RMV - referencinė maistinė vertė. EPR - eikozapentaeno rūgštis; DHR - dkokozaheksaeno rūgštis.    


VARTOJIMAS

Gerti po 2 kapsules per dieną valgio metu.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.


SUDEDAMOSIOS DALYS
Žuvų taukai, želatina, mėlynių (Vaccinium myrtillus L.) uogų ekstraktas, vaistinių akišveičių (Euphrasia officinalis L.) žolės ekstraktas,  stabilizatoriai (glicerolis, sojų lecitinas), sojų pupelių aliejus, didžiųjų serenčių (Tagetes erecta L.) žiedlapių ekstraktas, cinko oksidas, retinilo acetatas, vario sulfatas.


GAMINTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43 Malmö, Švedija.

Maisto papildas • 60 kapsulių  • Grynasis kiekis: 65,28 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic