Blue Berry™ GUMMIES

  • Guminukai akims ir regėjimui
  • Mėlynių ir akišveičių ekstraktai
  • Liuteinas, vitaminas A
  • 60 guminukų
  • Maisto papildas
 
Kaina

12,82 €
17,09 €

Image
Image

BLUE BERRYGUMMIES

Šių gardžių ir naudingų guminukų sudėtyje yra mėlynių, akišveičių ekstraktų, liuteino ir vitamino A. Vitaminas A padeda išsaugoti normalų regėjimą.

Mėlynių uogų ekstraktas padeda palaikyti normalų regėjimą, o vaistinių akišveičių ekstraktas – normalias regėjimo ir tinklainės funkcijas. Taip pat svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Mėlynių skonio guminukai akims Blue Berry GUMMIES tinka net tiems, kam sunku ar negali praryti įprastų tablečių ar kapsulių. Tiesiog mėgaukitės skaniais guminukais ir rūpinkitės savo akimis!

Image

VARTOJIMAS
Sukramtyti po 2 guminukus per dieną valgio metuNeviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Image

Mėlynės (Vaccinium myrtillus L.)
Vaccinium myrtillus yra Šiaurės Europai būdinga mėlynių rūšis ir vienas labiausiai paplitusių laukinių augalų Švedijoje. Mėlynių ekstraktas naudojamas šių tablečių gamyboje yra gaunamas iš laukinių žemaūgių mėlynių uogų, kurios ypač vertinamos dėl jose esančių biologiškai aktyvių medžiagų ir intensyvios spalvos.

Vaistinės akišveitės (Euphrasia officinalis L.)
Vaistinės akišveitės auga natūraliose pievose ir ganyklose. Akišveitės yra neaukštos žolės su gana smulkiais karpytais lapeliais. Žiedai yra balti su violetinėmis ir geltonomis dėmėmis, kartais rausvi. Akišveitės kaupia taninus, eterinius aliejus, flavonoidus.

Didieji serenčiai (Tagetes erecta L.)
Serenčiai - tai Iš Vidurio ir Pietų Amerikos kilę augalai, dar vadinami tagetėmis, gvazdikėliais, auginami visoje Europoje. Žiedai būna nuo šviesiai geltonos iki oranžinės spalvos. Blue Berry gamyboje naudojamas serenčių žiedlapių ekstraktas, nes būtent žiedlapiuose kaupiasi liuteinas.

PAKUOTĖ

Image

60 guminukų

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Blue Berry™ GUMMIES
Įvertinimas

MAISTINĖS MEDŽIAGOS 2 guminukai  % RMV*
Mėlynių (Vaccinium myrtillus L.) uogų 
ekstr. 5:1
200 mg  
Vaistinių akišveičių (Euphrasia officinalis L.) 
žolės ekstr. 5:1
100 mg   
Didžiųjų serenčių (Tagetes erecta L.) 
žiedlapių ekstr. 20% liuteino
25 mg  (5 mg liuteino)
Vitaminas A  200 μg RE  25 %
*RMV - referencinė maistinė vertė    

VARTOJIMAS
Sukramtyti po 2 guminukus per dieną valgio metu.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.


SUDEDAMOSIOS DALYS
Gliukozės sirupas, sacharozė, želatina, cukrus, mėlynių (Vaccinium myrtillus L.) uogų ekstraktas, emulsiklis (sorbitolis), pievinių akišveičių (Euphrasia officinalis L.) žolės ekstraktas, vanduo, mėlynių sulčių koncentratas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (citrinų rūgštis), natūrali mėlynių kvapioji medžiaga, tirštiklis (agaras), didžiųjų serenčių (Tagetes erecta L.) žiedlapių ekstraktas, retinilo palmitatas.

GAMINTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija.

Maisto papildas • 60 guminukų • Grynasis kiekis: 210 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic