Blue Berry™ Plus Eyevitamin

  • Akims ir regėjimui
  • Mėlynių ir akišveičių ekstraktai
  • Liuteinas, vitaminas A, cinkas
  • 60 tablečių
  • Maisto papildas
Kaina

11,39 €
18,98 €

Image
Image

AKYS IR REGĖJIMAS

Blue Berry Plus Eyevitamin tablečių sudėtyje yra akims naudingų mėlynių ir akišveičių ekstraktų, vitamino A, cinko ir vario. Mėlynių uogų ekstraktas padeda palaikyti normalų regėjimą. Vaistinių akišveičių ekstraktas padeda palaikyti normalias regėjimo ir tinklainės funkcijas. Vitaminas A ir cinkas padeda išsaugoti normalų regėjimą. Varis padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Blue Berry Plus Eyevitamin tabletėse taip pat yra geltonojo pigmento liuteino, kuris randamas akies geltonojoje dėmėje makuloje. Taip pat svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Image

VARTOJIMAS

Gerti po 2 tabletes per dieną užsigeriant nedideliu kiekiu skysčio. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Image

Mėlynės (Vaccinium myrtillus L.)
Vaccinium myrtillus yra Šiaurės Europai būdinga mėlynių rūšis ir vienas labiausiai paplitusių laukinių augalų Švedijoje. Mėlynių ekstraktas naudojamas šių tablečių gamyboje yra gaunamas iš laukinių žemaūgių mėlynių uogų, kurios ypač vertinamos dėl jose esančių biologiškai aktyvių medžiagų ir intensyvios spalvos.

Vaistinės akišveitės (Euphrasia officinalis L.)
Vaistinės akišveitės auga natūraliose pievose ir ganyklose. Akišveitės yra neaukštos žolės su gana smulkiais karpytais lapeliais. Žiedai yra balti su violetinėmis ir geltonomis dėmėmis, kartais rausvi. Akišveitės kaupia taninus, eterinius aliejus, flavonoidus.

Didieji serenčiai (Tagetes erecta L.)
Serenčiai - tai Iš Vidurio ir Pietų Amerikos kilę augalai, dar vadinami tagetėmis, gvazdikėliais, auginami visoje Europoje. Žiedai būna nuo šviesiai geltonos iki oranžinės spalvos. Blue Berry gamyboje naudojamas serenčių žiedlapių ekstraktas, nes būtent žiedlapiuose kaupiasi liuteinas.

PAKUOTĖ

Image

60 tablečių

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Blue Berry™ Plus Eyevitamin
Įvertinimas

MAISTINĖS MEDŽIAGOS 2 tabletės  % RMV*
Mėlynių (Vaccinium myrtillus L.) uogų ekstr. 5:1
400 mg -
Vaistinių akišveičių (Euphrasia officinalis L.) žolės ekstr. 5:1
200 mg  -
Didžiųjų serenčių (Tagetes erecta L.) žiedlapių ekstr. (10% liuteino)
100 mg (10 mg liuteino) -
Cinkas 10 mg 100
Varis 1000 μg 100
Vitaminas A 402 μg RE 50
*RMV - referencinė maistinė vertė.    

VARTOJIMAS
Gerti po 2 tabletes per dieną valgio metu.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

SUDEDAMOSIOS DALYS
Mikrokristalinė celiuliozė (lipnumą reguliuojanti medžiaga), mėlynių (Vaccinium myrtillus L.) uogų ekst., pievinių akišveičių (Euphrasia officinalis L.) žolės ekstr., didžiųjų serenčių (Tagetes erecta L.) žiedlapių ekstr., skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė (stabilizatorius), hidroksipropilmetilceliuliozė (tirštiklis), riebalų rūgščių magnio druskos (stabilizatorius), cinko oksidas, retinilo acetatas, vario sulfatas, silicio dioksidas (lipnumą reguliuojanti medžiaga).

GAMINTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija.

Maisto papildas • 60 tablečių • Grynasis kiekis: 51,78 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic