Active Liver™

  • Kepenims
  • Ciberžolių ekstraktas
  • Artišokų ekstraktas
  • Japoninių pelėvirkščių ekstraktas, kuriame yra resveratrolio
  • 30 tablečių
  • Maisto papildas
 
 
Kaina

12,59 €
17,98 €

Image
Image

KEPENYS
Vienas svarbiausių ir didžiausių organizmo filtrų yra kepenys. Jos atlieka svarbiausią organizmo valymo funkciją, nes kepenyse yra perdirbamos visos kenksmingos medžiagos, o tuomet – pašalinamos. Jos dalyvauja baltymų, riebalų, angliavandenių ir kitų medžiagų apykaitoje, valo iš žarnyno į širdį tekantį kraują, kuriame, be pasisavintų reikalingų mitybinių medžiagų, gausu ir kenksmingų.

ACTIVE LIVER
Active Liver tablečių sudėtyje esantis cholinas padeda palaikyti normalią kepenų veiklą ir lipidų apykaitą. Artišokai padeda palaikyti detoksikaciją, virškinimo sulčių skyrimąsi, normalią kepenų veiklą ir žarnyno būklę. Taip pat svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Image

VARTOJIMAS

Gerti po 1 tabletę per parą užsigeriant nedideliu kiekiu skysčio. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 18 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Image

JAPONINIAI PELĖVIRKŠČIAI (Fallopia japonica Houtt.
Japoniniai pelėvirkščiai dar vadinami japonine rūgtimi. Tai stambus daugiametis žolinis rūgtinių šeimos augalas, kilęs iš Rytų Azijos. Auga Japonijoje, Kinijoje ir Korėjoje. Kaupia biologiškai aktyvią medžiagą resveratrolį.

DARŽOVINIAI ARTIŠOKAI (Cynara scolymus L.)
Artišokai turi gruoblėtą kotą ir didelius lapus, yra panašūs į daugiametes usnis. Artišokai taip pat yra daugiamečiai augalai, Viduržemio jūros regiono šalyse maistui naudojami daugiau nei 2000 metų. Šių tablečių gamybai naudojamas ekstraktas iš džiovintų augalo lapų.

DAŽINĖ CIBERŽOLĖ (Curcuma longa L.)
Dažinė ciberžolė – imbierinių šeimos augalas, natūraliai auga Pietų Azijos tropinėse srityse. Tai vienas svarbiausių prieskoninių augalų Azijoje. Ciberžolė kaupia kurkuminą.

PAKUOTĖ

Image

30 tablečių

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Active Liver™
Įvertinimas

MAISTINĖS MEDŽIAGOS  1 tabletė   

Japoninių pelėvirkščių (Fallopia japonica Houtt.) ekstr. 35:1
(50 % resveratrolio)

390 mg  (195 mg resveratrolio)
Daržovinių artišokų (Cynara scolymus L.) lapų ekst. 13,5:1 222 mg  
Dažinių ciberžlių (Curcuma longa L.) šakniastiebių ekts. 8:1 150 mg  
Cholinas 85 mg  
Tikrųjų vynmedžių (Vitis vinifera L.) lapų ekstr. (5 % OPC*) 50 mg  (2,5 mg OPC)
Juodųjų pipirų (Piper nigrum L.) vaisių ekstr. (40 % piperino) 25 mg  (10 mg piperino)

*OPC – oligomeriniai proantocianidinai.

   


VARTOJIMAS
Gerti po 1 tabletę per parą užsigeriant nedideliu kiekiu skysčio.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 18 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.


SUDEDAMOSIOS DALYS

Mikrokristalinė celiuliozė (lipnumą reguliuojanti medžiaga), japoninių pelėvirkščių (Fallopia japonica Houtt.) ekstr., daržovinių artišokų (Cynara scolymus L.) lapų ekstr., cholino hidrotartratas, dažinių ciberžolių (Curcuma longa L.) šakniastiebių ekstr., tikrųjų vynmedžių (Vitis vinifera L.) lapų ekstr., juodųjų pipirų (Piper nigrum L.) vaisių ekstr., skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė (stabilizatorius), hidroksipropilmetilceliuliozė (tirštiklis), riebalų rūgščių magnio druskos (stabilizatorius), silicio dioksidas (lipnumą reguliuojanti medžiaga).


GAMINTOJAS

New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija.


Maisto papildas
 • 3
0 tablečių • Grynasis kiekis: 42,75 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic