Skin Care™ Perfect Tan

  • Normaliai odos pigmentacijai
  • 60 tablečių
  • Maisto papildas
Kaina

19,49 €

Image
Image

SKIN CARE PERFECT TAN

Sudėtyje yra mandarinų, citrinmedžių, kaparėlių, juodųjų pipirų ekstraktų, vitamino C ir vario. Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Varis padeda palaikyti normalią odos pigmentaciją. Taip pat svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

ĮDEGIS

Įdegis - tai buvimo saulės spinduliuose rezultatas (odos pigmentacija). Tačiau, norint gražiai įdegti, vien tik saulės spindulių nepakanka. Jūsų organizmui taip pat reikia mitybinių medžiagų odos pigmento melanino sintezei.

Image

VARTOJIMAS

Gerti po 2 tabletes per dieną valgio metu. Norint pasiekti geresnio rezultato, rekomenduojama pradėti vartoti keturias savaites prieš deginimąsi, tęsti vartojimą deginantis ir vieną mėnesį po deginimosi. Skin Care Perfect Tan nepakeičia apsauginių kremų nuo saulės. Visada naudokite jūsų odos tipui tinkančius apsauginius kremus nuo saulės ir nepamirškite atsargumo priemonių būdami saulėje, ypač 11.00–15.00 valandomis. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

 

Image

Mandarininis citrinmedis (Citrus reticulata Blanco)
Mandarinai kaupią flavonoidą hesperidiną. Hesperidinas yra antioksidantas. Džiovinti vaisiai ekstrahuojami taip, kad būtų išsaugotos biologiškai aktyvios veikliosios medžiagos. Tai aukščiausios kokybės garantija.

Didžiųjų citrinmedžių (Citrus maxima Burm.)
Didžiųjų citrinmedžių vaisiai (Pomelo) yra didžiausi tarp citrusinių vaisių. Vaisiai yra 10-30 cm diametro, saldaus skonio ir su stora žieve. Vaisiuose yra daug vitamino C. Citrinmedžių vaisiai taip pat kaupia flavonoidą naringeniną.

Dygliuotasis kaparis (Capparis spinosa L.)
Kaparėliai – tai neprasiskleidę dygliuotųjų kaparių žiedpumpuriai. Jie renkami gegužės – liepos mėnesiais rankomis. Šie pumpurai skleidžiasi labai greitai, todėl jie renkami kasdien. Surinkti pumpurai rūšiuojami – mažesni laikomi aukščiausios kokybės.

PAKUOTĖ

Image

60 tablečių

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Skin Care™ Perfect Tan
Įvertinimas

MAISTINĖS MEDŽIAGOS 2 tabletės % RMV*
Dygliuotųjų kaparių (Capparis spinosa L) vaisių ekstr. 10:1 200 mg -
Didžiųjų citrinmedžių (Citrus maxima Burm.) vaisių ekstr. (40 % naringenino) 160 mg -
Mandarininių citrinmedžių (Citrus reticulata Blanco) vaisių ekstr. (40 % hesperitino) 80 mg -
Juodųjų pipirų (Piper nigrum L.ekst. (standartizuota 40 % piperino)
40 mg -
Mandarininių citrinmedžių (Citrus reticulata Blanco) aliejus 6 mg -
Vitaminas C 60 mg 75
Varis 1000 μg 100
*RMV - referencinė maistinė vertė.


VARTOJIMAS

Gerti po 2 tabletes per dieną valgio metu. Norint pasiekti geresnio rezultato, rekomenduojama pradėti vartoti keturias savaites prieš deginimąsi, tęsti vartojimą deginantis ir vieną mėnesį po deginimosi.

Skin Care Perfect Tan nepakeičia apsauginių kremų nuo saulės. Visada naudokite jūsų odos tipui tinkančius apsauginius kremus nuo saulės ir nepamirškite atsargumo priemonių būdami saulėje, ypač 11.00–15.00 valandomis. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.SUDEDAMOSIOS DALYS
Lipnumą reguliuojančios medžiagos (mikrokristalinė celiuliozė, silicio dioksidas, talkas), dygliuotųjų kaparių (Capparis spinosa L) vaisių ekstr., didžiųjų citrinmedžių (Citrus grandis L.) vaisių ekstr., mandarinų (Citrus reticulata Blanco) vaisių ekstr., L-askorbo rūgštis, juodųjų pipirų (Piper nigrum L.) ekstr., kietiklis (dikalcio fosfatas), stabilizatoriai (skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, riebalų rūgščių magnio druskos), tirštiklis (hidroksipropilmetilceliuliozė), mandarinų aliejus (Citrus reticulata Blanco), dažikliai (burokėlių raudonasis, riboflavinas), vario sulfatas.


GAMINTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija.

Maisto papildas • 60 tablečių • Grynasis kiekis: 27,4 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic