Collagen & Hyaluron™ Beauty Powder

  • Kolageno milteliai su hialurono rūgštimi ir vitaminu C
  • Tvari, MSC sertifikuota žvejyba
  • 60 porcijų
  • Maisto papildas
Kaina

57,14 €

Image

GROŽIS IŠ VIDAUS

Collagen & Hyaluron Beauty Powder suteikia mitybinių medžiagų odai.

Collagen & Hyaluron Beauty Powder sudėtyje yra hidrolizuoto jūrinės kilmės kolageno (1 tipo), hialurono rūgšties ir vitamino C. Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą. Kolagenas yra svarbus kelių odos audinių, pavyzdžiui, jungiamojo audinio, įskaitant elastiną, struktūrinis komponentas, turintis įtakos odos stangrumui. Vitaminas C taip pat padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

 

Image

SERTIFIKUOTAS TVARUS ŠALTINIS

Collagen & Hyaluron™ Beauty Powder žaliava yra sertifikuota MSC sertifikatu. Ką tai reiškia?
Tai reiškia, kad naudojame jūrinį kolageną, kuris išgaunamas tik iš laukinėje gamtoje gyvenančių menkių odos ir iš MSC sertifikuoto tiekėjo, atitinkančio atsakingos žuvininkystės standartus. Ši žvejyba užtikrina, kad tausojama žuvų populiacija, rūpinamasi vandenynų ištekliais ir laukinės gamtos tvarumu.

VARTOJIMAS

Sumaišyti vieną (1) valgomąjį šaukštą (6 g) su 150 - 200 ml jums patinkančio skysčio, šalto arba karšto, vartoti 1-2 kartus per dieną. Collagen & Hyaluron Beauty Powder yra neutralaus skonio todėl galima maišyti su vandeniu, glotnučiais, sultimis ar jogurtais. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Image

PLIKŲJŲ MALPIGIJŲ (ACEROLOS) VAISIAI
Malpighia glabra L.

Malpigijų (acerolų) maži raudoni vaisiai panašūs į vyšnias. Tačiau, kitaip nei vyšnių, acerolų vaisiai yra labai rūgštūs, juose gausu natūralaus vitamino C. Plikųjų malpigijų medžiai arba krūmai natūraliai paplitę Brazilijoje, Centrinėje Amerikoje, Karibuose. Brazilijoje malpigijų vaisių sultys tokios pat populiarios, kaip apelsinų Europoje.

 

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Collagen & Hyaluron™ Beauty Powder
Įvertinimas

MAISTINĖS MEDŽIAGOS

6 g

% RMV*

12 g

% RMV*

Hidrolizuotas kolagenas (žuvų)

5000 mg

-

10000 mg

-

Hialurono rūgštis

20 mg

-

40 mg

-

Plikųjų malpigijų (Malpighia glabra L.) vaisių ekstraktas

500 mg

-

1000 mg

-

Vitaminas C

100 mg

125

200 mg

250

*RMV – referencinė maistinė vertė.

 

VARTOJIMAS

Simaišyti vieną (1) valgomąjį šaukštą (6 g) su 150 - 200 ml jums patinkančio skysčio, šalto arba karšto, vartoti 1-2 kartus per dieną. Collagen & Hyaluron Beauty Powder yra neutralaus skonio todėl galima maišyti su vandeniu, glotnučiais, sultimis ar jogurtais. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Hidrolizuotas kolagenas (iš žuvų)*/**, plikųjų malpigijų (Malpighia glabra L.) vaisių ekstraktas, L-askorbo rūgštis, natrio hialuronatas **. Gali turėti vėžiagyvių ar moliuskų pėdsakų.

* iš ES. ** ne iš ES. Pagaminta Švedijoje.

Be laktozės, sojų, gliuteno, kviečių, dirptinių kvapiųjų medžiagų, dažiklių, saldiklių.

TVARUMAS

Ši pakuotė pagaminta iš 100 % perdirbtų medžiagų.

Tvari, MSC sertifikuota žvejyba.

www.msc.org

GAMINTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3, S-211 43 Malmö, Švedija.

LT: UAB New Nordic, www.newnordic.lt, tel.: +370 37 22 20 23.

Maisto papildas • Grynasis kiekis: 360 g.

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic