Cellufit Action™ Anti-Cellulite Gel

 

  • Anticeliulitinis kremas su vėsinimo efektu.
  • Mažina celiulitą, gerina ląstelių regeneraciją.
  • Ypač greit ir lengvai susigeria į odą
Kaina

35,54 €

Image

Vargina nelygi, gumbuota oda ant šlaunų ir sėdmenų?

Cellufit Action™ Anti-Cellulite Gel – malonaus mentolio kvapo ir vėsinamojo poveikio gelis, skirtas kovai su celiulitu. Kremas itin greit ir lengvai įsigeria, gerina ląstelių regenraciją, todėl oda atrodo lygesnė ir stangresnė. 


Naudojimas

  • Pagal poreikį tepti ryte ir vakare problemines kūno vietas.


Kas yra CELIULITAS?

Moksliškai dar nėra įrodyta kodėl atsiranda celiulitas. Manoma, kad tam įtakos turi keletas veiksnių, tokių kaip genetika, hormonų pusiausvyra ir gyvenimo būdas. Aišku tai, kad riebaliuose odos audinuose vyksta pakitimai. Įvairios priežastys ir uždegiminiai procesai įtakoja riebalų ląstelių didėjimąsi. Didėdamos riebalų ląstelės veikia jungiamąjį audinį ir odos paviršius išsikraipo.

Celiulitas atsiranda pamažu. Todėl vos pastebėjus jo užuomazgas reikėtų imtis profilaktinių priemonių. Norint užkirsti kelią celiulito atsiradimui, o jam atsiradus – sumažinti ir panaikinti celiulito poveikį, kartu su šio kremo naudojimu, rekomenduojama sveikiau maitintis, gerti daugiau vandens ir būti fiziškai aktyvesniems.

Image

 

PAKUOTĖ

250 ml

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Cellufit Action™ Anti-Cellulite Gel
Įvertinimas

PAKUOTĖ
250 ml / 8.5 oz

 

SUDĖTIS
aqua/water/eau, pentylene glycol, glycerin, polyglyceryl 4 caprate, caprylic/capric triglyceride, caffeine, nigella sativa seed extract, creatine, xymenynic acid, menthol, tocopherol, sclerotium gum, glyceryl caprylate, xanthan gum, gluconolactone, parfum (fragrance), sodium gluconate, sodium benzoate, potassium sorbate.

GAMINTOJAS: New Nordic Healthbrands AB, SE-215 32 Malmö, Malmö, Švedija.

PLATINTOJAS LIETUVOJE: UAB New Nordic, K. Donelaičio g. 62-506, 44248 Kaunas,  tel. nr. 8 (37) 22 20 23, www.newnordic.lt

Kilmės šalis: Švedija

Galioja 12 mėn. nuo pakuotės atidarymo dienos.

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic