Mulberry™

  • Normaliai gliukozės koncentracijai kraujyje palaikyti
  • Šilkmedžių lapų ekstraktas
  • Su chromu
  • 60 tablečių
  • Maisto papildas
Kaina

19,76 €

Image
Image

MULBERRY

Mulberry gaminamas Švedijoje iš standartizuoto baltųjų šilkmedžių lapų ekstrakto ir chromo. Sudėtyje esantis chromas padeda palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje. Šilkmedžių lapų ekstraktas padeda palaikyti normalią angliavandenių apykaitą organizme. Taip pat svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Image

VARTOJIMAS

Gerti po 1 tabletę 3 kartus per dieną 15-30 minučių prieš valgį. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Image

Baltasis šilkmedis (Morus alba L.)
Japonijoje ir kitose šalyse šilkmedžiai auginami nuo seno. Iš augalo lapų gaminama arbata, iš uogų verdamos uogienės, o ant pačių medžių auginami šilkverpių vikšrai, iš kurių kokonų gaminamas natūralus šilkas. Šių dienų modernusis mokslas nustatė ir patvirtino, kad šilkmedžių lapuose yra medžiagų, padedančių palaikyti normalią angliavandenių apykaitą organizme.

PAKUOTĖ

Image

60 tablečių

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Mulberry™
Įvertinimas

MAISTINĖS MEDŽIAGOS 3 tabletės % RMV*
Baltųjų šilkmedžių (Morus alba L.) lapų ekstr. (2% DNJ**) 1200 mg (24 mg DNJ) -
Chromas 20,1 μg 50
*RMV - referencinė maistinė vertė. **DNJ - 1-doksinojirimicinas.

VARTOJIMAS
Gerti po 1 tabletę 3 kartus per dieną 15-30 minučių prieš valgį.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.


SUDEDAMOSIOS DALYS
Baltųjų šilkmedžių (Morus alba L.) lapų ekstraktas, lipnumą reguliuojančios medžiagos (mikrokristalinė celiuliozė, silicio dioksidas, talkas), kietiklis (dikalcio fosfatas), vanduo, tirštiklis (hidroksipropilmetilceliuliozė), stabilizatoriai (riebalų rūgščių magnio druskos, gumiarabikas), drėgmę išlaikanti medžiaga (glicerolis), chromo pikolinatas.


GAMINTOJAS

New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija.

Maisto papildas
• 60 tablečių • Grynasis kiekis: 54,54 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic