Apple Cider™ N60

  • Riebalų apykaitai
  • Obuolių sidro actas
  • Artišokų ir kiaulpienių ekstraktai
  • Su cholinu
  • Maisto papildas
 
 
 
Kaina

16,76 €

Image
Image

APPLE CIDER™ 600

Apple Cider™ 600 iš obuolių sidro acto, cholino, artišokų ir kiaulpienių ekstraktų gaminamas Švedijoje. Cholinas padeda palaikyti normalią kepenų veiklą ir lipidų apykaitą. Artišokai padeda palaikyti detoksikaciją, virškinimo sulčių skyrimąsi, normalią kepenų veiklą ir žarnyno būklę.

Image

VARTOJIMAS

Gerti po 2–3 tabletes per dieną pusryčių metu užsigeriant stikline vandens. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. 

Image

OBUOLIAI (Malus domestica Borkh.)

Obuolių sidro actas gaminamas iš rinktinių obuolių. Obuoliai sutraiškomi ir gaunama misa. Šviežia misa fermentuojama į actą pridedant „acto motinos“ – acto rūgšties bakterijų. Pagamintas obuolių sidro actas džiovinamas šaltyje (liofilizuojamas) kol gaunami  smulkūs milteliai, kurie yra New Nordic Apple Cider™ 600 tablečių gamybos pagrindas.

PAPRASTOJI KIAULPIENĖ (Taraxacum officinale Web.)

Paprastoji kiaulpienė yra labai plačiai paplitusi ir puikiai visiems žinoma. Nors kiaulpienę dauguma žmonių laiko piktžole, ji turi daug naudingų savybių.

DARŽOVINIAI ARTIŠOKAI (Cynara scolymus L.)

Artišokai turi gruoblėtą kotą ir didelius lapus, yra panašūs į daugiametes usnis. Artišokai taip pat yra daugiamečiai augalai, Viduržemio jūros regiono šalyse naudojami daugiau nei 2 000 metų. Šių tablečių gamybai naudojamas ekstraktas iš džiovintų augalo lapų.

PAKUOTĖ

Image

60 tablečių

Image

120 tablečiųParašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Apple Cider™ N60
Įvertinimas

MAISTINĖS MEDŽIAGOS 2 tabletės 3 tabletės
Obuolių sidro acto milteliai 1200 mg 1800 mg
Daržovinių artišokų (Cynara scolymus L.) lapų ekstr. 30:1 140 mg 210 mg
Paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum officinale Web.) ekstr. 5:1 140 mg 210 mg
Cholinas 82,5 mg 123,75 mgVARTOJIMAS
Gerti po 2–3 tabletes per dieną pusryčių metu užsigeriant stikline vandens.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildonevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuotamityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitartisu gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.


SUDEDAMOSIOS DALYS

Obuolių sidro acto milteliai, lipnumą reguliuojančiosmedžiagos (mikrokristalinė celiuliozė, silicio dioksidas,talkas), daržovinių artišokų (Cynara scolymus L.) lapųekstraktas, paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum officinale Web.) viso augalo ekstraktas, cholino hidrotartratas, stabilizatoriai (skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, riebalų rūgščių magnio druskos, gumiarabikas), tirštiklis (hidroksipropilmetilceliuliozė), kietiklis (dikalciofosfatas), drėgmę išlaikanti medžiaga (glicerolis).


GAMINTOJAS

New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C,S-211 43, Malmö, Švedija.


Maisto papildas
• 6
0 tablečių Grynasis kiekis: 57,60 g
Maisto papildas • 120 tablečių Grynasis kiekis: 115,20 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic