Dida™ N60

  • Normaliai virškinimo sistemos būklei palaikyti
  • Eteriniai aliejai ir augaliniai ekstraktai
  • 60 tablečių
  • Maisto papildas
 
 
Kaina

16,84 €

Image
Image

SKANDINAVIŠKOS DIDA TABLETĖS

Dida gaminama iš augalinių ekstraktų ir eterinių aliejų. Cinamonai, raudonėliai ir kardamonai palaiko normalų virškinimą. Pipirmėtės ir pankoliai padeda normalizuoti dujų kaupimąsi žarnyne. Niacinas padeda palaikyti normalią gleivinių būklę. Taip pat svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Image

VARTOJIMAS

Gerti po 1 tabletę per dieną prieš valgį užgeriant stikline vandens. Pirmas 45 dienas rekomenduojama gerti po 2 tabletes per dieną prieš valgį užsigeriant stikline vandens. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

 

Image

Pipirmėtės (Mentha x piperita L.)
Tai gerai žinomas augalas, turintis iki 40–80 cm aukščio išaugantį kertėtą stiebą su daug šakelių ant jo. Dida tablečių gamybai naudojamas pipirmėčių eterinis aliejus.

Ceiloniniai cinamonai (Cinnamomum zeylanicum J. Presl.)
Cinamonų tėvynė yra Šri Lanka. Į Europą cinamonus atvežė Olandų pirkliai apie 1700 m. Ceiloniniai cinamonai yra visžaliai medžiai, o prieskonis gaunamas iš vidinės jų žievės. Žievė turi stiprų malonų kvapą, saldų ir išraiškingą skonį dėl joje susikaupusių eterinių aliejų.

Tikrieji kardamonai (Elettaria cardamomum L.)
Kardamonas yra daugiametis imbierinių šeimos augalas. Augalo sėklų kapsulės yra surenkamos ir džiovinamos. Gautos sėklos malamos arba naudojamos sveikos. Skonis stiprus, o kvapas gali būti panašus į eukalipto.

PAKUOTĖ

Image

60 tablečių

Image

120  tablečių

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Dida™ N60
Įvertinimas

MAISTINĖS MEDŽIAGOS 1 tabletė % RMV* 2 tabletės % RMV*
Paprastųjų raudonėlių (Origanum vulgare L.) žolės ekst. 5:1 150 mg - 300 mg -
Europinių alyvmedžių (Olea europaea L.) lapų ekst. 5:1
100 mg - 200 mg -
Vaistinių medetkų (Calendula officinalis L.) žiedlapių ekst. 5:1 75 mg - 150 mg -
Vaistinių čiobrelių (Thymus vulgaris L.) žolės ekst. 5:1 75 mg - 150 mg -
Kvapiųjų gvazdikmedžių (Syzygium aromaticum L.) žiedų ekstr. 5:1 50 mg - 100 mg -
Tikrųjų kardamonų (Elettaria cardamomum L.vaisių ekst. 5:1 50 mg - 100 mg -
Valgomųjų česnakų (Allium sativum L.) ekst. (5 % aliino) 15:1 33 mg - 66 mg -
Ceiloninių cinamonų (Cinnamomum zeylanicum J. Presl.eterinis aliejus 5 mg - 10 mg -
Pipirmėčių (Mentha x piperita L.) eterinis aliejus 3 mg - 6 mg -
Paprastųjų pankolių (Foeniculum vulgare Mill.) eterinis aliejus 3 mg - 6 mg -
Niacinas 5,33 mg NE 33 10,66 mg NE 66
*RMV - referencinė maistinė vertė.

VARTOJIMAS
Gerti po 1 tabletę per dieną prieš valgį užgeriant stikline vandens. Pirmas 45 dienas rekomenduojama gerti po 2 tabletes per dieną prieš valgį užgeriant stikline vandens.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

SUDEDAMOSIOS DALYS
Dikalcio fosfatas (kietiklis), mikrokristalinė celiuliozė (lipnumą reguliuojanti medžiaga), paprastųjų raudonėlių (Origanum vulgare L.) žolės ekst., trikalcio fosfatas (kietiklis), europinių alyvmedžių (Olea europaea L.) lapų ekst., vaistinių medetkų (Calendula officinalis L.) žiedlapių ekst., vaistinių čiobrelių (Thymus vulgaris L.) žolės ekst., kvapiųjų gvazdikmedžių (Syzygium aromaticum L.) žiedų ekstr., tikrųjų kardamonų (Elettaria cardamomum L.) vaisių ekst., valgomųjų česnakų (Allium sativum L.) ekst., riebalų rūgščių magnio druskos ir skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė (stabilizatoriai), hidroksipropilmetilceliuliozė (tirštiklis), nikotinamidas, ceiloninių cinamonų (Cinnamomum zeylanicum J. Presl.) eterinis aliejus, pipirmėčių (Mentha x piperita L.) eterinis aliejus, paprastųjų pankolių (Foeniculum vulgare Mill.) eterinis aliejus, karnaubo vaškas (glajinė medžiaga).

GAMINTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija

Maisto papildas • 60 tablečių • Grynasis kiekis: 66 g

Maisto papildas • 120 tablečių • Grynasis kiekis: 132 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic