Apple Cider™ Mega Strenght

  • Medžiagų apykaitai
  • Obuolių sidro actas
  • Artišokų ir kiaulpienių ekstraktai
  • Su chromu
  • 30 tablečių
  • Maisto papildas
 
 
 
Kaina

16,78 €

Image
Image

Apple Cider™ Mega Strenght

Apple CiderMega Strenght iš obuolių sidro acto, chromo, artišokų ir kiaulpienių ekstraktų gaminamas Švedijoje. Chromas padeda palaikyti normalią maistinių makromedžiagų apykaitą ir normalią gliukozės koncentraciją kraujyje. Artišokai padeda palaikyti detoksikaciją, virškinimo sulčių skyrimąsi, normalią kepenų veiklą ir žarnyno būklę. 

Image

VARTOJIMAS

Gerti po 1 tabletę per dieną pusryčių metu užsigeriant stikline vandens. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Image

OBUOLIAI (Malus domestica Borkh.)
Obuolių sidro actas gaminamas iš rinktinių obuolių. Obuoliai sutraiškomi ir gaunama misa. Šviežia misa fermentuojama į actą pridedant „acto motinos“ – acto rūgšties bakterijų. Pagamintas obuolių sidro actas džiovinamas šaltyje (liofilizuojamas) kol gaunami smulkūs milteliai, kurie yra Apple Cider™ Mega Strenght tablečių gamybos pagrindas.

 

PAPRASTOJI KIAULPIENĖ (Taraxacum officinale Web.)
Paprastoji kiaulpienė yra labai plačiai paplitusi ir puikiai visiems žinoma. Nors kiaulpienę dauguma žmonių laiko piktžole, ji turi daug naudingų savybių.

 

DARŽOVINIAI ARTIŠOKAI (Cynara scolymus L.)
Artišokai turi gruoblėtą kotą ir didelius lapus, yra panašūs į daugiametes usnis. Artišokai taip pat yra daugiamečiai augalai, Viduržemio jūros regiono šalyse naudojami daugiau nei 2 000 metų. Šių tablečių gamybai naudojamas ekstraktas iš džiovintų augalo lapų.

 

PAKUOTĖ

Image

30 tablečiųParašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Apple Cider™ Mega Strenght
Įvertinimas

MAISTINĖS MEDŽIAGOS:

1 tabletė

% RMV*

Obuolių sidro acto milteliai

1000 mg

-

Daržovinių artišokų (Cynara scolymus L.) lapų ekstraktas 30:1

70 mg

-

Paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum officinale Web.) viso augalo ekstraktas 5:1

70 mg

-

Chromas

125 µg

313

*RMV – referencinė maistinė vertė.

 

VARTOJIMAS
Gerti po 1 tabletę per dieną pusryčių metu užsigeriant stikline vandens.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Obuolių sidro acto milteliai, užpildai (mikrokristalinė celiuliozė, skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė), daržovinių artišokų (Cynara scolymus L.) lapų ekstraktas, paprastųjų kiaulpienių (Taraxacum officinale Web.) viso augalo ekstraktas, glazūravimo medžiagos (riebalų rūgščių magnio druskos, hidroksipropilmetilceliuliozė), lipnumą reguliuojanti medžiaga (silicio dioksidas), chromo pikolinatas.

 

GAMINTOJAS: New Nordic Healthbrands AB, Postfack 37, Hyllie Boulevard 34, S-215 32 Malmö, Švedija.

LT: UAB New Nordic, www.newnordic.lt, tel.: +370 37 22 20 23.

 


Maisto papildas
• 30 tablečių • Grynasis kiekis: 45 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic