all_members


New Nordic istorija 

„New Nordic“ dega aistra naudojant natūralias augalines medžiagas ir kuriant produktus gerai savijautai ir grožiui. Produktus, kurie gali suteikti jums gyvybingumo bei energijos ilgus metus. Skandinavijoje mes gyvename gamtoje, atšiauriame klimate, vadovaudamiesi instinktais ir pragmatišku požiūriu į daugelį dalykų. Tai daro įtaką mūsų kasdieniam darbui ir bendradarbiavimui su visais, su kuriais susiduriame. Gyvendami apsupti tikros ir autentiškos gamtos, gerai jaučiame jos gydomąją ir gyvybingumo galią. Smalsumas skatina mus atlikti mokslinius tyrimus ir nuolat tobulinti mūsų produktus. Mūsų kultūra ir auklėjimas išmokė mus elgtis su visais, su kuriais susiduriame, laikantis aukščiausių sąžiningumo standartų. Šiuo standartu yra pagrįstas visas „New Nordic“ verslo modelis. Tikime, kad tai jaučia kiekvienas verslo partneris ar produktų vartotojas.

1990 m. Karlas Kristianas Bergmanas Jensenas įkūrė „New Nordic“. Nuo 1980 m. jis dirbo sveikatos priežiūros sektoriuje, daug keliavo, atstovaudamas natūraliems sveikatos produktams tarptautinėje kompanijoje ir juos vystydamas. Tai įkvėpė jį paskirti savo gyvenimą augalinių preparatų kūrimui, siekiant pagerinti sveikatą ir gyvenimo kokybę žmonėms visame pasaulyje. „Mačiau, kaip skirtingų kultūrų žmonės visame pasaulyje su maistui nuolat vartoja įvairiausius augalus ir žoleles, kad pagerintų sveikatą. Taip gimė mano amžina aistra augalams ir augaliniams produktams. Mano svajonė buvo įsteigti įmonę, kuriančią augalinius produktus, kurie suteiktų žmonėms gyvybingumo, sveikatos ir prailgintų jų gyvenimo trukmę.“

1992 m. Marinus Blååbjergas Sorensenas tapo bendrovės lygiaverčiu partneriu, ir tai buvo ilgalaikio draugystės ir bendradarbiavimo versle pradžia. „New Nordic“ ir šiandien veikia kaip šeimos verslas. Nuo 2007 m. kompanijos akcijos yra kotiruojamos Stokholmo akcijų biržoje. Tai reiškia, kad jūs galite ne tik mėgautis mūsų produktais ar bendradarbiauti su mumis, bet, jei norite, ir įsigyti akcijų bei tapti daliniu kompanijos savininku.

„New Nordic“ logotipas – sidabrinis medelis. Sidabrinis medelis ant mūsų pakuočių – aukščiausios kokybės produktų garantija, bylojantis apie kokybę, saugumą ir efektyvumą. Tai mūsų pažadas jums, kurį vykdant palaikome ryšius su mūsų vartotojais, klientais ir partneriais.

 

30 metų rūpinamės jūsų gera savijauta

Nuo pat susikūrimo 1990 metais „New Nordic“ kompanija diegia naujoves ir kuria inovatyvius augalinius produktus. Visame pasaulyje sparčiai didėja susidomėjimas natūraliais sveikatos produktais, kurie gali suteikti daugiau gyvybingumo ir pagerinti gyvenimo kokybę. „New Nordic“ gamina tokius natūralius maisto papildus, kurie padėtų žmonėms gyventi ilgą, sveiką ir aktyvų gyvenimą. Kuriame veiksmingus produktus, už kurių kokybę ir efektyvumą prisiimame atsakomybę ir rūpestį.

Originalios švediškos tabletės Blue Berry – akims ir regėjimui, yra tapusios gerai žinomu kasdieniu maisto papildu įvairaus amžiaus žmonėms. Taip pat tarp vartotojų populiarūs maisto papildai Hair Volume™ – plaukams ir Active Liver – kepenims. Vartotojai „New Nordic“ produktų nuolat ieško vaistinėse. „New Nordic“ produktų pakuotės yra įvairių spalvų, tačiau jas jungia vienas elementas – sidabrinis medelis, „New Nordic“ logotipas, simbolizuojantis natūralumą, gyvybingumą ir vystymąsi. Sidabrinis medelis – tai lyg antspaudas, bylojantis apie produktų kokybę, saugumą ir efektyvumą, kuriuo pasitiki milijonai žmonių visame pasaulyje.

Šiandien daugiau kaip 30 šalių visame pasaulyje – nuo Kinijos rytuose iki JAV vakaruose – kasdien vartoja „New Nordic“ produktus. Mes tvirtai tikime, kad galime įkvėpti žmones visame pasaulyje gyventi sveikiau, ilgiau ir džiaugtis visaverčiu gyvenimu.

Leiskite „New Nordic“ parodyti jums kelią.

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic