Tone™

  • KLAUSAI
  • SU GRIKIŲ,  ALPINIJŲ,  GINKMEDŽIŲ EKSTRAKTAIS
  • 60 TABLEČIŲ / 120 TABLEČIŲ
  • MAISTO PAPILDAS
Kaina

16,17 €

Image
Image

Tablečių Tone sudėtyje yra grikių, mėlynių uogų, alpinijų šaknų, apynių spurgų, ginkmedžių lapų ekstraktų, niacino, kalio ir magnio. Ginkmedžių lapų ekstraktas padeda palaikyti normalią periferinę kraujotaką, kuri svarbi normaliai klausai. Niacinas padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, o magnis padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą organizme. Niacinas ir magnis padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją. Normali nervų sistemos veikla, elektrolitų pusiausvyra yra svarbi visam organizmui, taip pat ir klausos organų funkcijai. Taip pat svarbu įvairi bei subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Image

VARTOJIMAS

Gerti po 2 tabletes per dieną valgio metu. Rekomenduojama vartoti mažiausiai 2-3 mėnesius, kad palaikytumėte normalią nervų sistemos veiklą ir svarbiausių ausies dalių elektrolitų pusiausvyrą. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Maisto papildas skirtas papildyti įvairią ir subalansuotą mitybą bei sveiką gyvenimo būdą. Nėščioms ir maitinančioms moterims prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus.

Image

PAKUOTĖ

Image

60 tablečių

Image

120 tablečių

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Tone™
Įvertinimas

SUDĖTYJE YRA  2 tabletės %  RMV*
Sėjamųjų grikių (Fagopyrum esculentum Moench.) 400 mg
sėklų ekstr. 5:1    
Mėlynių uogų (Vaccinium myrtillus L.) ekst. 5:1 100 mg
Paprastųjų apynių (Humulus lupulus L.)  100 mg
spurgų ekstr. 5:1    
Dviskiaučių ginkmedžių lapų (Ginkgo biloba L.) 80 mg  
ekstr. (24 % flavonų, 6 % terpeno laktonų) (19,2 mg flavonų, 4,8 mg terpeno laktonų) -
Didžiųjų alpinijų (Alpinia galanga Hance.)  40 mg 
šaknų ekstr. 5:1    
Kalis 160 mg 8 %
Magnis 150 mg 40 %
Vitaminas C
40 mg 50 %
Niacinas  27 mg NE 169 %
*RMV- referencinė maistinė vertė    

VARTOJIMAS
Gerti po 2 tabletes per dieną valgio metu. Rekomenduojama vartoti mažiausiai 2-3 mėnesius, kad palaikytumėte normalią nervų sistemos veiklą ir svarbiausių ausies dalių elektrolitų pusiausvyrą. 


Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Maisto papildas skirtas papildyti įvairią ir subalansuotą mitybą bei sveiką gyvenimo būdą. Nėščioms ir maitinančioms moterims prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

SUDEDAMOSIOS DALYS
Kalio citratas, sėjamųjų grikių (Fagopyrum esculentum Moench.) sėklų ekstr., mikrokristalinė celiuliozė (lipnumą reguliuojanti medžiaga), magnio oksidas, dikalcio fosfatas (kietiklis), mėlynių (Vaccinium myrtillus L.) uogų ekstr., paprastųjų apynių (Humulus lupulus L.) spurgų ekstr., dviskiaučių ginkmedžių (Ginkgo biloba L.) lapų ekstr., trikalcio fosfatas (kietiklis), didžiųjų alpinijų (Alpinia galanga Hance.) šaknų ekstr., L-askorbo rūgštis, riebalų rūgščių magnio druskos (stabilizatorius), nikotinamidas, skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė (stabilizatorius).

GAMINTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija.

Maisto papildas • 60 tablečių  Grynasis kiekis: 66 g
Maisto papildas • 120 tablečių • Grynasis kiekis: 132 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic