Melissa Dream™

  • RAMIAM MIEGUI
  • MELISŲ, RAMUNIŲ EKSTRAKTAI, L-TEANINAS
  • 20 TABLEČIŲ / 40 TABLEČIŲ
  • MAISTO PAPILDAS 
  • GERTI PO 1-2 TABLETES VIENĄ VALANDĄ PRIEŠ MIEGĄ
Kaina

8,64 €

Image
Image

MIEGAS

Maisto papildas Melissa Dream™ – tai moksliškai pagrįstas augalų receptas, sukurtas tam, kad normaliai išsimiegotume ir pabustume žvalūs. Tabletėse nėra medžiagų, kurios sukelia mieguistumą. Be vaistinės melisos, tablečių sudėtyje yra padedančio atsipalaiduoti L-teanino, išskirto iš žaliosios arbatos ekstrakto, ir vitaminų B1, B2, B3, B6, B12, palaikančių normalią nervų sistemos veiklą. Be to, Melissa Dream tabletėse yra daug magnio, reikalingo normaliai nervų sistemos veiklai ir normaliai raumenų funkcijai palaikyti. Taip pat svarbi įvairi subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Image

VARTOJIMAS

Gerti po 1-2 tabletes vieną valandą prieš miegą užgeriant stikline vandens. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Maisto papildas skirtas papildyti įvairią ir subalansuotą mitybą bei sveiką gyvenimo būdą. Nėščioms ir maitinančioms moterims prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Image

Vaistinės melisos (Melissa officinalis L.)
Vaistinė melisa jau šimtmečius ypač mėgstama žolininkų. Ji net vadinama sapnų melisa. Vaistinės melisos padeda atsipalaiduoti, palaikyti gerą miegą. Melissa Dream tabletės gaminamos iš kruopščiai atrinktų melisų lapų. Lapai džiovinami ir ekstrahuojami taip, kad būtų išsaugotos naudingos veikliosios medžiagos. Tai aukščiausios kokybės garantija.

Vaistinė ramunė (Matricaria recutita L.)
Ramunės kilusios iš pietų Europos ir Azijos. Dabar paplitusios ir vidurio bei šiaurės Europoje. Nors tai vienamečiai laukiniai augalai, jie taip pat auginami ūkiuose. Vaistinėse ramunėse yra medžiagų, kurios padeda normaliai atsipalaiduoti ir išsimiegoti.

Kininis arbatmedis (Camellia sinensis L.)
Arbatmedžių tėvynė – Kinija ir Japonija. Iš arbatmedžių lapų gaminama žalioji ir juodoji arbata. Tiesa, juodoji arbata turi mažiau įvairių veikliųjų medžiagų. Todėl tablečių gamybai naudojamas ekstraktas iš žaliosios arbatos. Žaliojoje arbatoje yra antioksidantų, L-teanino, epigalokatechino galato, B grupės vitaminų.

PAKUOTĖ

Image

20 tablečių

Image

40 tablečių

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Melissa Dream™
Įvertinimas

SUDĖTYJE YRA 1 tab.  % RMV* 2 tab. % RMV*
Vaistinių melisų (Melissa officinalis L.) 300 mg   600 mg  
lapų ekstr.10:1        
Vaistinių ramunių (Matricaria recutitaL.) 100 mg   200 mg  
žiedlapių ekstr. 5:1        
L-teaninas 65,66 mg   131,32  
Magnis 100 mg 27 % 200 mg 54 %
Vitaminas B3 6 mg NE  38 %  12 mg NE 76 %
Vitaminas B6 0,67 mg 48 % 1,34 % 96 %
Vitaminas B2 0,54 mg 39 % 1,08 mg 78 %
Vitaminas B1 0,47 mg 43 % 0,94 mg 86 %
Vitaminas B12 0,3 μg 12 % 0,6 μg 24 %
*RMV - referencinė maistinė vertė.        

VARTOJIMAS
Gerti po 1-2 tabletes vieną valandą prieš miegą užgeriant stikline vandens.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Maisto papildas skirtas papildyti įvairią ir subalansuotą mitybą bei sveiką gyvenimo būdą. Nėščioms ir maitinančioms moterims prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

SUDEDAMOSIOS DALYS
Mikrokristalinė celiuliozė (lipnumą reguliuojanti medžiaga), vaistinių melisų (Melissa officinalis L.) lapų ekstr., magnio oksidas, vaistinių ramunių (Matricaria recutita L.) žiedlapių ekstr., L-teaninas, skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė (stabilizatorius), hidroksipropilmetilceliuliozė (tirštiklis), riebalų rūgščių magnio druskos (stabilizatorius), nikotinamidas, silicio dioksidas (lipnumą reguliuojanti medžiaga), piridoksino hidrochloridas, riboflavinas, tiamino mononitratas, cianokobalaminas.

GAMINTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö Švedija.

Maisto papildas • 20 tablečių • Grynasis kiekis 19,32 g
Maisto papildas
 • 40 tablečių • Grynasis kiekis 38,64 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic