Hair Volume™ GUMMIES

  • PLAUKAMS
  • GUMINUKAI SU OBUOLIŲ EKSTRAKTU 
  • 60 GUMINUKŲ
  • MAISTO PAPILDAS
Kaina

11,99 €
18,45 €

Image
Image

HAIR VOLUME GUMMIES
Nauja populiarių vitaminų plaukams Hair Volume formą – GUMINUKAI

 Hair Volume GUMMIES guminukai ypač tinka tiems, kam sunku ar negali praryti įprastų tablečių ar kapsulių.

Hair Volume GUMMIES sudėtyje yra biologiškai aktyvių mitybinių medžiagų derinys, maitinantis plaukų folikulus. Guminukai gaminami iš asiūklių, sorų ekstraktų, biotino, cinko, taip pat obuolių ekstrakto, kuriame randama biologiškai aktyvios medžiagos procianidino B-2. Cinkas ir biotinas padeda palaikyti normalią plaukų būklę. Asiūklių ekstrakas - natūralus silicio šaltinis. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikagyvenimo būdas. 

Image

VARTOJIMAS

Sukramtyti po 2 guminukus per dieną valgio metu. Kadangi plaukai auga lėtai - apie vieną centimetrą per mėnesį, gali prireikti 2-3 mėnesių, kad pamatytumėte pokyčius. Dėl to Hair Volume rekomenduojama vartoti bent 3 mėnesius. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Image

Obuoliai (Malus domestica Borkh.)
Nuo senų laikų žmonės žino, kad obuoliai – labai vertingi vaisiai. Jie ne tik skanūs, bet ir naudingi. Obuoliuose yra įvairių medžiagų. Viena jų – procianidinas B-2.

Tikroji sora (Panicum miliaceum L.)
Sorų tėvynė yra Kinija. Tai iki 120 cm užaugantis vienmetis augalas, kurių grūduose nėra gliuteno. Soros yra plačiai paplitusios visame pasaulyje. Sorose yra magnio, niacino ir kitų naudingų medžiagų.

Dirviniai asiūkliai (Equisetum arvense L.)
Asiūkliai yra daugiausiai silicio kaupiantys augalai Žemėje. Ne veltui asiūklis vadinamas grožio augalu. Asiūklius galima vadinti „gyvosiomis fosilijomis“ – jie neturi sėklų, dauginasi sporomis ir labai ilgai išlieka gyvybingi net ir esant blogoms gamtinėms sąlygoms.

PAKUOTĖ

Image

60 guminukų

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Hair Volume™ GUMMIES
Įvertinimas

MAISTINĖS MEDŽIAGOS 2 guminukai  % RMV*
Naminių obelų (Malus domestica Borkh.
obuolių ekstr.
150 mg -
Tikrųjų sorų (Panicum miliaceum L.) sėklų ekst. 125 mg -
Dirvinių asiūklių (Equisetum arvense L. 100 mg  -
ekst. (7% silicio) (7 mg silicio)  
Cinkas 2,5 mg 25 %
Biotinas 475 µg 950 %
*RMV - referencinė maistinė vertė
   

VARTOJIMAS

Sukramtyti po 2 guminukus per dieną valgio metu. Kadangi plaukai auga lėtai - apie vieną centimetrą per mėnesį, gali prireikti 2-3 mėnesių, kad pamatytumėte pokyčius. Dėl to Hair Volume rekomenduojama vartoti bent 3 mėnesius

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.


SUDEDAMOSIOS DALYS

Gliukozės sirupas, sacharozė, želatina, cukrus, vanduo, emulsiklis (sorbitolis), naminių obelų (Malus domestica Borkh.) obuolių ekstraktas, obuolių sulčių koncentratas, tikrųjų sorų (Panicum miliaceum L.) sėklų ekstraktas, dirvinių asiūklių (Equisetum arvense L.) ekstraktas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (citrinų rūgštis), tirštiklis (agaras), natūrali obuolių kvapioji medžiaga, dažiklis (burokėlių raudonasis), cinko citratas, D-biotinas.

GAMINTOJAS

New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija

 Maisto papildas • 60 guminukų • Grynasis kiekis: 210 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic