Green Oil™

  • AUGALINĖS KILMĖS OMEGA 3, 6 IR 9
  • LINŲ SĖMENŲ ALIEJUS
  • NAKVIŠŲ ALIEJUS
  • RAPSŲ ALIEJUS 
  • 60 KAPSULIŲ / 120 KAPSULIŲ
  • MAISTO PAPILDAS
Kaina

11,50 €

Image
Image

ŠALTO SPAUDIMO ALIEJAI AUGALINĖJE KAPSULĖJE VISAI ŠEIMAI
Green Oil - tai augalinės kilmės aliejų derinys, išgaunamas šalto spaudimo būdu iš linų sėmenų, rapsų ir nakvišų sėklų, kuriame yra svarbių tiek suaugusių, tiek ir vaikų organizmui omega 3, 6 ir 9 riebalų rūgščių. Šios rūgštys yra vienos svarbiausių statybinių organizmo medžiagų bei dalyvauja daugybėje biocheminių organizmo procesų. Viena iš jų - ALFA linoleno rūgštis (ALR). ALR padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje, kai jos per parą suvartojama 2 g. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Green Oil neturi žuvies skonio ir kvapo, jį gali vartoti vegetarai ir veganai.

Image

VARTOJIMAS
Suaugusiems ir vaikams nuo 11 metų gerti po 2–4 kapsules per dieną valgio metu. 1–10 metų vaikams gerti po 2 kapsules per dieną valgio metu. Kapsulės turinį galima išspausti į pieną, sultis ar maistą. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Maisto papildas skirtas papildyti įvairią ir subalansuotą mitybą bei sveiką gyvenimo būdą. Nėščioms ir maitinančioms moterims prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 1 metų amžiaus.

Image

 PAKUOTĖ

Image

60 tablečių

Image

120 tablečių

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Green Oil™
Įvertinimas

SUDĖTYJE YRA 2 kapsulės % RMV* 4 kapsulės % RMV*
Sėjamųjų linų (Linum usitatissimum L.) aliejus 750 mg  - 1500 mg
Dvimečių nakvišų (Oenothera biennis L.) aliejus  186 mg  -   372 mg  -
Rapsų (Brassica napus L.) aliejus 58 mg  - 116 mg  -
Šiuose aliejuose yra:        
ALFA linoleno rūgštis (Omega-3) 438 mg - 876 mg -
Omega 6 266 mg - 532 mg -
Omega 9 168 mg - 336 mg -
Vitaminas E 5 mg α-TE 42 % 10 mg α-TE 84 %
 *RMV - referencinė maistinė vertė        

VARTOJIMAS
Suaugusiems ir vaikams nuo 11 metų gerti po 2–4 kapsules per dieną valgio metu. 1–10 metų vaikams gerti po 2 kapsules per dieną valgio metu. Kapsulės turinį galima išspausti į pieną, sultis ar maistą.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Maisto papildas skirtas papildyti įvairią ir subalansuotą mitybą bei sveiką gyvenimo būdą. Nėščioms ir maitinančioms moterims prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 1 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

SUDEDAMOSIOS DALYS
Sėjamųjų linų (Linum usitatissimum L.) aliejus, bulvių krakmolas, dvimečių nakvišų (Oenothera biennis L.) aliejus, rapsų (Brassica napus L.) aliejus, D-alfa-tokoferolis, glicerolis (drėgmę išlaikanti medžiaga).

GAMINTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija.

Maisto papildas • 60 kapsulių • Grynasis kiekis: 42,30 g

Maisto papildas • 120 kapsulių • Grynasis kiekis: 84,60 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic