Frutin™

  • 30 ARBA 60 KRAMTOMŲJŲ TABLEČIŲ
  • MAISTO PAPILDAS SU SALDIKLIU
  • GALIMA VARTOTI NĖŠTUMO METU
  • SUKRAMTYTI 1-2 TABLETES ESANT POREIKIUI
Kaina

5,50 €

Image
Image

FRUTIN

Frutin – tai skandinavijoje gaminamos tabletės iš citrusinių vaisių skaidulų (pektino), kalcio ir magnio karbonatų (dolomito), niacino. 

KAIP VEIKIA FRUTIN?

Sudėtyje esantis niacinas padeda palaikyti normalią gleivinių būklę, o kalcis – normalią virškinimo fermentų veiklą. Taip pat svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Image

VARTOJIMAS

Sukramtyti 2 tabletes esant poreikiui, ne daugiau 12 tablečių per parą. Frutin galima vartoti nėštumo metu. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Vartojant dideliais kiekiais gali sukelti viduriavimą. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Image

PEKTINAS
Pektinas - tai mikronizuotos citrusinių vaisių skaidulos, pasižyminčios putojančiomis savybėmis.

PIPIRMĖTĖS (Mentha x piperita L.)
Tai gerai žinomas augalas, turintis iki 40–80 cm aukščio išaugantį kertėtą stiebą su daug šakelių ant jo. Frutin tablečių gamybai naudojamas pipirmėčių eterinis aliejus. Pipirmėtės padeda mažinti dujų susidarymą žarnyne ir vidurių pūtimą.

KALCIS
Kalcio karbonatas yra labai švarus natūralus mineralas, randamas kalnų dolomite. Išgautas jis yra baltas ir grūdėtos struktūros. Frutin tablečių gamybai naudojamas kalcio karbonatas išgaunamas Fauske regione, šiaurės Norvegijoje. Ten randamas vienas gryniausių kalcio karbonatų.

 PAKUOTĖ

Image

30 tablečių

Image

60 tablečių

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Frutin™
Įvertinimas

SUDĖTYJE YRA 1 tab. % RMV* 12 tab. % RMV*
Pektinas 200 mg - 2400  mg -
Kalcis 80 mg 10 % 960 mg 120 %
Magnis 50 mg 13,5 % 600 mg 160 %
Niacinas 2 mg NE  12,5 % 24 mg NE 150 %
*RMV - referencinė maistinė vertė        

VARTOJIMAS
Sukramtyti 1-2 tabletes esant poreikiui, ne daugiau 12 tablečių per parą. Galima vartoti nėštumo metu. 

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Maisto papildas skirtas papildyti įvairią ir subalansuotą mitybą bei sveiką gyvenimo būdą. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.  

SUDEDAMOSIOS DALYS
Sorbitolis (saldiklis), kalcio karbonatas, magnio karbonatas, pektinas (citrusinių vaisių skaidulos), riebalų rūgščių magnio druskos (stabilizatorius), hidroksipropilmetilceliuliozė (tirštiklis), mėtų aliejus, nikotinamidas, silicio dioksidas (lipnumą reguliuojanti medžiaga).

GAMINTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija.

Maisto papildas • 30 tablečių • Grynasis kiekis: 33 g

Maisto papildas • 60 tablečių • Grynasis kiekis: 66 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic