dida™

  • NORMALIAI VIRŠKINIMO SISTEMOS BŪKLEI
  • SU CINAMONŲ ETERINIU ALIEJUMI
  • AUGALINIAIS EKSTRAKTAIS
  • 60 TABLEČIŲ / 120 TABLEČIŲ
  • MAISTO PAPILDAS
Kaina

16,84 €

Image
Image

SKANDINAVIŠKOS DIDA TABLETĖS

Tabletės Dida pagamintos iš natūralių vaistinių ir prieskoninių augalų ekstraktų ir eterinių aliejų. Cinamonai, raudonėliai ir kardamonai palaiko normalų virškinimą. Pipirmėtės ir pankoliai padeda normalizuoti dujų kaupimąsi žarnyne. Niacinas padeda palaikyti normalią gleivinių būklę. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Image

VARTOJIMAS
Gerti po 1 tabletę per dieną prieš valgį užgeriant stikline vandens. Pirmas 45 dienas rekomenduojama gerti po 2 tabletes per dieną prieš valgį užsigeriant stikline vandens.Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Maisto papildas skirtas papildyti įvairią ir subalansuotą mitybą bei sveiką gyvenimo būdą. Nėščioms ir maitinančioms moterims prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Image

Pipirmėtės (Mentha x piperita L.)
Tai gerai žinomas augalas, turintis iki 40–80 cm aukščio išaugantį kertėtą stiebą su daug šakelių ant jo. Dida ir Frutin tablečių gamybai naudojamas pipirmėčių eterinis aliejus. Pipirmėtės padeda mažinti dujų susidarymą žarnyne ir vidurių pūtimą.

Ceiloninis cinamonas (Cinnamomum zeylanicum J. Presl.)
Cinamonų tėvynė yra Šri Lanka. Į Europą cinamonus atvežė Olandų pirkliai apie 1700 m. Ceiloniniai cinamonai yra visžaliai medžiai, o prieskonis gaunamas iš vidinės jų žievės. Žievė turi stiprų malonų kvapą, saldų ir išraiškingą skonį dėl joje susikaupusių eterinių aliejų. Cinamonai padeda palaikyti normalų virškinimą.

Tikrasis kardamonas (Elettaria cardamomum L.)
Kardamonas yra daugiametis imbierinių šeimos augalas. Augalo sėklų kapsulės yra surenkamos ir džiovinamos. Gautos sėklos malamos arba naudojamos sveikos. Skonis stiprus, o kvapas gali būti panašus į eukalipto.

PAKUOTĖ

Image

60 tablečių

Image

120  tablečių

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:dida™
Įvertinimas

SUDĖTYJE YRA  1 tab.  % RMV* 2 tab. % RMV*
Paprastųjų raudonėlių (Origanum vulgare L.) 150 mg 300 mg
žolės ekst. 5:1        
Europinių alyvmedžių (Olea europaea L.) 
100 mg  - 200 mg  -
lapų ekst. 5:1        
Vaistinių medetkų (Calendula officinalis L.) 75 mg - 150 mg  -
žiedlapių ekst. 5:1        
Vaistinių čiobrelių (Thymus vulgaris L.) 75 mg  - 150 mg  -
žolės ekst. 5:1        
Kvapiųjų gvazdikmedžių (Syzygium aromaticum L.) 50 mg  - 100 mg  -
žiedų ekstr. 5:1        
Tikrųjų kardamonų (Elettaria cardamomum L.) 50 mg   - 100 mg  -
vaisių ekst. 5:1        
Valgomųjų česnakų (Allium sativum L. 33 mg   -  66 mg
ekst. (5 % aliino) 15:1        
Ceiloninių cinamonų (Cinnamomum zeylanicum J. Presl.) 5 mg  - 10 mg  -
eterinis aliejus        
Pipirmėčių (Mentha x piperita L.) 3 mg  - 6 mg  -
eterinis aliejus        
Paprastųjų pankolių (Foeniculum vulgare Mill.)  3 mg  - 6 mg  -
eterinis aliejus        
Niacinas 5,33 mg NE 33 % 10,66 mg NE 66 %
*RMV- referencinė maistinė vertė        

VARTOJIMAS
Gerti po 1 tabletę per dieną prieš valgį užgeriant stikline vandens. Pirmas 45 dienas rekomenduojama gerti po 2 tabletes per dieną prieš valgį užsigeriant stikline vandens.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Maisto papildas skirtas papildyti įvairią ir subalansuotą mitybą bei sveiką gyvenimo būdą. Nėščioms ir maitinančioms moterims prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

SUDEDAMOSIOS DALYS
Dikalcio fosfatas (kietiklis), mikrokristalinė celiuliozė (lipnumą reguliuojanti medžiaga), paprastųjų raudonėlių (Origanum vulgare L.) žolės ekstr., trikalcio fosfatas (kietiklis), europinių alyvmedžių (Olea europaea L.) lapų ekstr., vaistinių medetkų (Calendula officinalisL.) žiedlapių ekstr., vaistinių čiobrelių (Thymus vulgaris L.) žolės ekstr., kavapiųjų gvazdikmedžių (Syzygium aromaticum L.) žiedų ekstr., tikrųjų kardamonų (Elettaria cardamomum L.) vaisių ekstr., valgomųjų česnakų (Allium sativum L.) ekstr., riebalų rūgščių magnio druskos ir skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė (stabilizatoriai), nikotinamidas, ceiloninių cinamonų (Cinnamomum zeylanicumJ. Presl.) eterinis aliejus, pipirmėčių (Mentha piperita L.) eterinis aliejus, paprastųjų pankolių (Foeniculum vulgare Mill.) eterinis aliejus, hidroksipropilmetilceliuliozė (tirštiklis), karnaubo vaškas (glajinė medžiaga).

GAMINTOJAS

New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija

Maisto papildas

• 60 tablečių • Grynasis kiekis: 66 g Maisto papildas

• 120 tablečių • Grynasis kiekis: 132 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic