Skin Care™ Collagen Filler

  • Odai
  • Jūrinės kilmės kolagenas
  • Astaksantinas
  • Granatmedžių vaisių ekstraktas
  • 60 tablečių
  • Maisto papildas
 
Kaina

20,63 €

Image
Image

SKIN CARE COLLAGEN FILLER

Skin Care Collagen Filler tablečių sudėtyje yra jūrinės kilmės kolageno, standartizuotų granatmedžių vaisių, pomidorų, juodųjų pipirų ekstraktų, astaksantino (iš dumblių), vitamino C. Medžiagos, esančios Skin Care Collagen Filler sudėtyje, per kraujotaką patenka į įvairius kūno audinius, taip pat ir į veido odos struktūras.

KOLAGENAS

Kolagenas – tai siūlų pavidalo baltymas, kuris sudaro 75–80 proc. struktūrinių odos elementų svorio, todėl jo kiekio ir būklės pokytis organizme atsispindi odos išvaizdoje. Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Tai pat svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Image

VARTOJIMAS

8 savaites gerti po 4 tabletes per dieną – 2 ryte ir 2 vakare. Po to gerti po 2 tabletes per dieną.  Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Image

Žaliadumbliai (Haematococcus pluvialis Flotou.)
Žaliadumbliuose yra astaksantino. Žaliadumbliai gamina astaksantiną, kad apsisaugotų nuo aplinkos poveikio, pavyzdžiui saulės skleidžiamų UV spindulių. Kitaip tariant, astaksantinas turi antioksidacinių savybių.

Paprastasis granatmedis (Punica granatum L.)
Granatmedžiai kilę iš Vakarų Himalajų. Jų vaisiuose yra įvairių medžiagų. Viena jų elago rūgštis, turinti antioksidacinių savybių.

Valgomieji pomidorai (Lycopersicon esculentum L.) 
Pomidorai kaupia likopeną. Likopenas turi stiprių antioksidacinių savybių.

PAKUOTĖ

Image

60 tablečių

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Skin Care™ Collagen Filler
Įvertinimas

MAISTINĖS MEDŽIAGOS 2 tabletės 4 tabletės
Kolagenas (iš žuvų) 200 mg 400 mg
Paprastųjų granatmedžių (Punica granatum L.) vaisių ekstr. (40 % elago rūgšties) 134 mg 268 mg
Gėlavandenių žaliadumblių (Haematococcus pluvialis Flotou.) ekstr. (2 % astaksantino) 68 mg 136 mg
Valgomųjų pomidorų (Lycopersicon esculentum L.) vaisių ekstr. (1 % likopeno) 60 mg 120 mg
Paprastųjų kviečių (Triticum aestivum L.) sėlenų ekstr. (10 % keramidų) 60 mg 120 mg
Vitaminas C 54 mg ( 68 % RMV*) 108 mg (135 % RMV*)
*RMV - referencinė masitinė vertė.    


VARTOJIMAS

8 savaites gerti po 4 tabletes per dieną – 2 ryte ir 2 vakare. Po to gerti po 2 tabletes per dieną.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.


SUDEDAMOSIOS DALYS
Lipnumą reguliuojančios medžiago (mikrokristalinė celiuliozė, silicio dioksidas), žuvų produktai (kolagenas), paprastųjų granatmedžių (Punica granatum L.) vaisių ekstr., gėlavandenių žaliadumblių (Haematococcus pluvialis Flotou.) ekstr., valgomųjų pomidorų (Lycopersicum esculentum L.) ekstr., paprastųjų kviečių (Triticum aestivum L.) ekstr., L-askorbo rūgštis, tirštiklis (hidroksipropilmetilceliuliozė), stabilizatoriai (skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, riebalų rūgščių magnio druskos), dažikliai (burokėlių raudonasis, paprastoji karamelė), juodųjų pipirų (Piper nigrum L.) vaisių ekstr., bulvių krakmolas, drėgmę išlaikanti medžiaga (glicerolis).


GAMINTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43 Malmö, Švedija.

Maisto papildas • 60 tablečių  Grynasis kiekis: 26,10 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic