Blue Berry™ Omega 3

  • AKIMS IR REGĖJIMUI
  • MĖLYNĖS, AKIŠVEITĖS, LIUTEINAS
  • SU OMEGA-3, VITAMINU A IR CINKU
  • 60 KAPSULIŲ
  • MAISTO PAPILDAS
Kaina

13,29 €
18,99 €

Image
Image

AKYS IR REGĖJIMAS Vienas iš svarbiausių ir nuostabiausių žmogaus jutimų – rega. Akis – jutimo organas, kuris žmogui teikia daugiausiai informacijos ir padeda palaikyti ryšį su išoriniu pasauliu. Akių gebėjimas fokusuoti ryškų ir aiškų vaizdą gali pasikeisti akims trūkstant kai kurių mitybinių medžiagų. Žmonės tai pajaučia, kai skaito esant blogam apšvietimui, vairuodami automobilį naktį ar, pavyzdžiui, norėdami į adatą įverti siūlą. Todėl neturėtumėte laukti, kol jūsų akys pavargs ar pradės ašaroti. Akimis reikia rūpintis nuolat.

ORIGINALIOS ŠVEDIŠKOS KAPSULĖS BLUE BERRY Maisto papildo Blue Berry Omega 3 kapsulių sudėtyje, be mėlynių, akišveičių ekstraktų, liuteino, yra omega 3 riebalų rūgščių – EPR (eikozapentaeno rūgštis) ir DHR (dokozaheksaeno rūgštis), vitamino A, cinko. Vitaminas A ir cinkas padeda išsaugoti normalų regėjimą. DHR padeda išsaugoti normalų regėjimą, kai jos per parą suvartojama 250 mg. Mėlynių uogų ekstraktas padeda palaikyti normalų regėjimą. Vaistinių akišveičių ekstraktas padeda palaikyti normalias regėjimo ir tinklainės funkcijas. Taip pat svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Image

VARTOJIMAS
Gerti po 2 kapsulés per dieną užsigeriant nedideliu kiekiu skysčio. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Maisto papildas skirtas papildyti įvairią ir subalansuotą mitybą bei sveiką gyvenimo būdą. Nėščioms ir maitinančioms moterims prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus.

Image

Mėlynės (Vaccinium myrtillus L.)
Vaccinium myrtillus yra Šiaurės Europai būdinga mėlynių rūšis ir vienas labiausiai paplitusių laukinių augalų Švedijoje. Mėlynių ekstraktas naudojamas šių tablečių gamyboje yra gaunamas iš laukinių žemaūgių mėlynių uogų, kurios ypač vertinamos dėl jose esančių biologiškai aktyvių medžiagų ir intensyvios spalvos.

Didieji serenčiai (Tagetes erecta L.)
Serenčiai - tai Iš Vidurio ir Pietų Amerikos kilę augalai, dar vadinami tagetėmis, gvazdikėliais, auginami visoje Europoje. Žiedai būna nuo šviesiai geltonos iki oranžinės spalvos. Blue Berry gamyboje naudojamas serenčių žiedlapių ekstraktas, nes būtent žiedlapiuose kaupiasi liuteinas.

Vaistinės akišveitės (Euphrasia officinalis L.)
Vaistinės akišveitės auga natūraliose pievose ir ganyklose. Akišveitės yra neaukštos žolės su gana smulkiais karpytais lapeliais. Žiedai yra balti su violetinėmis ir geltonomis dėmėmis, kartais rausvi. Šio augalo ekstraktas nuo senų laikų vartojamas norint palaikyti gerą regėjimą ir stiprias akis. Iš to ir kilęs augalo pavadinimas. Akišveitėse randama taninų, eterinių aliejų, flavonoidų.

PAKUOTĖ

Image

60 kapsulių

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Blue Berry™ Omega 3
Įvertinimas

SUDĖTYJE YRA 2 kapsulės  % RMV*
Žuvų taukai (juose yra 50 mg EPR ir 250 mg DHR) 500 mg -
Mėlynių (Vaccinium myrtillus L.)
400 mg  -
uogų ekst. 5:1    
Vaistinių akišveičių (Euphrasia officinalis L.)
200 mg -
žolės ekst. 5:1    
Didžiųjų serenčių (Tagetes erecta L.) 100 mg (10 mg liuteino)   -
žiedlapių ekst. (10% liuteino)    
Cinkas 10 mg 100 %
Varis 1 mg 100 %
Vitaminas A 400 μg RE 50 %
*RMV - referencinė maistinė vertė.    

VARTOJIMAS
Gerti po 2 kapsules per dieną valgio metu.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Maisto papildas skirtas papildyti įvairią ir subalansuotą mitybą bei sveiką gyvenimo būdą. Nėščioms ir maitinančioms moterims prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

SUDEDAMOSIOS DALYS
Žuvų taukai, želatina, mėlynių (Vaccinium myrtillus L.) uogų ekstr., vaistinių akišveičių (Euphrasia officinalis L.) žolės ekstr., glicerolis (stabilizatorius), sojų pupelių aliejus, didžiųjų serenčių (Tagetes erecta L.) žiedlapių ekstr., vanduo, lecitinas (emulsiklis), cinko oksidas, vario sulfatas, retinilo acetatas.

 

GAMINTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija.

Maisto papildas • 60 kapsulių • Grynasis kiekis: 42 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic