Blue Berry™ GUMMIES

  • GUMINUKAI AKIMS IR REGĖJIMUI
  • MĖLYNIŲ, AKIŠVEIČIŲ, EKSTRAKTAI
  • LIUTEINAS, VITAMINAS A
  • 60 GUMINUKŲ
  • MAISTO PAPILDAS
Kaina

11,54 €
16,49 €

Image
Image

BLUE BERRY GUMMIES
Originalūs švediški vitaminai akims Blue Berry turi naują ir unikalią šių vitaminų formą – GUMINUKUS. 

Blue Berry GUMMIES guminukai ypač tinka tiems, kam sunku ar negali praryti įprastų tablečių ar kapsulių.Gardžių ir skanių guminukų sudėtyje yra mėlynių, akišveičių ekstraktų, liuteino ir vitamino A, kuris padeda išsaugoti normalų regėjimą. Mėlynių uogų ekstraktas padeda palaikyti normalų regėjimą, o vaistinių akišveičių ekstraktas – normalias regėjimo ir tinklainės funkcijas. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Natūralių mėlynių skonio guminukų akims Blue Berry GUMMIES sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, dirbtinių skonį suteikiančių medžiagų. Tiesiog kramtykite guminukus ir rūpinkitės savo akimis!

Image

VARTOJIMAS
Sukramtyti po 2 guminukus per dieną valgio metu. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Image

Mėlynės (Vaccinium myrtillus L.)
Vaccinium myrtillus yra Šiaurės Europai būdinga mėlynių rūšis ir vienas labiausiai paplitusių laukinių augalų Švedijoje. Mėlynių ekstraktas naudojamas šių tablečių gamyboje yra gaunamas iš laukinių žemaūgių mėlynių uogų, kurios ypač vertinamos dėl jose esančių biologiškai aktyvių medžiagų ir intensyvios spalvos.

Didieji serenčiai (Tagetes erecta L.)
Serenčiai - tai Iš Vidurio ir Pietų Amerikos kilę augalai, dar vadinami tagetėmis, gvazdikėliais, auginami visoje Europoje. Žiedai būna nuo šviesiai geltonos iki oranžinės spalvos. Blue Berry gamyboje naudojamas serenčių žiedlapių ekstraktas, nes būtent žiedlapiuose kaupiasi liuteinas.

Vaistinės akišveitės (Euphrasia officinalis L.)
Vaistinės akišveitės auga natūraliose pievose ir ganyklose. Akišveitės yra neaukštos žolės su gana smulkiais karpytais lapeliais. Žiedai yra balti su violetinėmis ir geltonomis dėmėmis, kartais rausvi. Šio augalo ekstraktas nuo senų laikų vartojamas norint palaikyti gerą regėjimą ir stiprias akis. Iš to ir kilęs augalo pavadinimas. Akišveitėse randama taninų, eterinių aliejų, flavonoidų.

PAKUOTĖ

Image

60 guminukų

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Blue Berry™ GUMMIES
Įvertinimas

MAISTINĖS MEDŽIAGOS 2 guminukai  % RMV*
Mėlynių (Vaccinium myrtillus L.) uogų 
ekstr. 5:1
200 mg  
Vaistinių akišveičių (Euphrasia officinalis L.) 
žolės ekstr. 5:1
100 mg   
Didžiųjų serenčių (Tagetes erecta L.) 
žiedlapių ekstr. 20% liuteino
25 mg  (5 mg liuteino)
Vitaminas A  200 μg RE  25 %
*RMV - referencinė maistinė vertė    

VARTOJIMAS
Sukramtyti po 2 guminukus per dieną valgio metu.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.


SUDEDAMOSIOS DALYS
Gliukozės sirupas, sacharozė, želatina, cukrus, mėlynių (Vaccinium myrtillus L.) uogų ekstraktas, emulsiklis (sorbitolis), pievinių akišveičių (Euphrasia officinalis L.) žolės ekstraktas, vanduo, mėlynių sulčių koncentratas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (citrinų rūgštis), natūrali mėlynių kvapioji medžiaga, tirštiklis (agaras), didžiųjų serenčių (Tagetes erecta L.) žiedlapių ekstraktas, retinilo palmitatas.

GAMINTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija.

Maisto papildas • 60 guminukų • Grynasis kiekis: 210 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic