Active Immune™

  • Imunitetui
  • Su šeivamedžių ekstraktu
  • 30 tablečių
  • Maisto papildas
Kaina

12,37 €

Image

Vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

VARTOJIMAS
Gerti po 1 tabletę per dieną valgio metu užsigeriant stikline vandens. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.


Image

ŠEIVAMEDIS (Sambucus nigra L.)
Juodauogiai šeivamedžiai yra kilęs iš Europos ir Šiaurės Amerikos. Švedijoje sriuba iš šeivamedžių uogų yra tradicinis valgis. Skandinavijoje ir Balkanuose iš šeivamedžio žiedų gaminamas labai gaivus gėrimas. Pagal skandinavų mitologiją meilės deivė Freya gyveno šeivamedžio medyje.

APYNIAI (Humulus lupulus L.)
Apyniai yra kilę iš Šiaurės Europos ir Šiaurės Amerikos. Apyniai šimtmečius naudojami alaus gamyboje dėl jiems būdingo kartumo. Apynių spurgai – tai moteriškieji žiedai. Vaisiai (spurgai) užsimezga tik tada, kai kartu ar netoliese auga abiejų lyčių – vyriškieji ir moteriškieji –augalai.


ROZMARINAS (Rosmarinus officinalis L.)
Rozmarinai kilęs iš Viduržemio jūros regiono. Europoje jis naudojamas kaip prieskonis, o ES jį patvirtino kaip natūralų konservantą. Šių tablečių gamyboje naudojami rozmarinai yra kruopščiai atrenkami, džiovinami ir ekstrahuojami taip, kad būtų išsaugotos norimos augalinės medžiagos.

PAKUOTĖ


Image

 

30 tablečių


Parašykite savo atsiliepimą

Prašome pasitikrinti reCAPTCHA. Naudojame reCAPTCHA, kad apsisaugotume nuo nuo šlamšto ir piktnaudžiavimo.

ATSILIEPIMAI:Active Immune™
Įvertinimas

MAISTINĖS MEDŽIAGOS

1 tabletė  
%RMV*  
Apynių (Humulus lupulus L.) spurgų ekstr 300 mg -
Juodauogių šeivamedžių(Sambucus nigra L.) vaisių ekstr. 280 mg -
Kvapiųjų rozmarinų (Rosmarinus officinalis L.) ekstr. 140 mg -
Karpotųjų beržų (Betula verrucosa L.) žievės ekstr. 80 mg -
Europinių alyvmedžių (Olea europea L.) lapų ekstr 80 mg -
Dygliuotųjų šaltalankių (Hippophae rhamnoides L.) aliejaus ekstr. 50 mg -
Juodųjų pipirų (Piper nigrum L.) vaisių ekstr. 10 mg -
Vitaminas D 20 µg 400

*RMV – referencinė maistinė vertė.


VARTOJIMAS
Gerti po 1 tabletę per dieną valgio metu užsigeriant stikline vandens. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nėščiosioms ir žindyvėms prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje

SUDEDAMOSIOS DALYS
Apynių (Humulus lupulus L.) spurgų ekstraktas, juodauogių šeivamedžių (Sambucus nigra L.) vaisių ekstraktas*, užpildai (mikrokristalinė celiuliozė, skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė), kvapiųjų rozmarinų (Rosmarinus officinalis L.) ekstraktas, karpotųjų beržų (Betula verrucosa L.) žievės ekstraktas, europinių alyvmedžių (Olea europaea L.) lapų ekstraktas, dygliuotųjų šaltalankių (Hippophae rhamnoides L.) aliejaus ekstraktas, lipnumą reguliojanti medžiaga (silicio dioksidas), glazūravimo medžiagos (riebalų rūgščių magnio druskos, hidroksipropilmetilceliuliozė, glicerolis), juodųjų pipirų (Piper nigrum L.) vaisių ekstraktas, cholekalciferolis** (vitaminas D).

* ne iš ES

** iš ES

GAMINTOJAS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija.

Maisto papildas • 30 tablečių • Grynasis kiekis: 44 g

Visos teisės saugomos © 2020 UAB New Nordic